Account Executive - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
premium

Account Executive

Praha
20-30 hod./týden

Pro naší rostoucí firmu v oblasti HR hledáme energického a spolehlivého člověka na pozici Account Executive.

Ve VímVíc pomáháme získávat lidem práci, která je bude naplňovat a firmám nacházet spolehlivé pracovníky. Nejsme však obyčejný kariérní web. Ve VímVíc se do celého pracovního trhu snažíme přinést transparentnost za pomocí kariérních profilů a hodnocení zaměstnavatelů. Díky tomu každý uchazeč o práci přesně ví, do jaké firmy má namířeno.

Aktuálně hledáme člověka na pozici Account Executive, který by s námi pracoval v moderních kancelářích v centru Prahy. Lokalita v centru na Praze 1 zajišťuje perfektní dostupnost nejen z celé Prahy, ale i okolních měst. Zároveň je v okolí mnoho podniků ideálních pro oběd s kolegy nebo večerní pivko.

Náplň práce:

Náš nový kolega bude mít na starosti spolupráci mezi VímVíc a firemními klienty, se kterými obchodní zástupce uzavřel spolupráci. Našimi klienti sou například Möbelix, Raiffeisen bank, Albert nebo IKEA. Account Executive je ve firmě velmi důležitou pozicí, není se však potřeba obávat složitých a odborných činností. Nejdůležitějšími vlastnostmi jsou spolehlivost a schopnost organizace.

Náplní práce je péče o naše stávající, ale i nové klienty, spolupráce na výstavbě kariérních profilů, spolupráce s marketingovým týmem při přípravě inzerátů, PR článků i kampaní. Na pozici Account Executive získáte praktickou zkušenost v různých oborech jako např. HR, marketing či projektové řízení. Práce je vhodná i pro absolventy. Hledáme uchazeče se zájmem o dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme:

  • práci na DPP nebo ŽL
  • pracovní úvazek od 20-30 hod./týden
  • práce v centru Prahy (Praha 1, Nám. Republiky)
  • práci v rostoucí mladé společnosti, příjemnou a energickou firemní kulturu
  • MultiSport kartu, která umožňuje přístup do stovek sportovišť zdarma
  • online kurzy zdarma

Požadujeme:

  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • organizační schopnosti
  • komunikativnost a reprezentativní vystupování
  • velmi dobrý písemný i mluvený projev – výborná ČJ
  • chuť učit se novým věcem

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.