premium

Account Executive

Praha
20-40 hod./týden

Pro naší rostoucí firmu v oblasti HR hledáme energického a spolehlivého člověka na pozici Account Executive.

Ve VímVíc pomáháme získávat lidem práci, která je bude naplňovat a firmám nacházet spolehlivé pracovníky. Nejsme však obyčejný kariérní web. Ve VímVíc se do celého pracovního trhu snažíme přinést transparentnost za pomocí kariérních profilů a hodnocení zaměstnavatelů. Díky tomu každý uchazeč o práci přesně ví, do jaké firmy má namířeno.

Aktuálně hledáme člověka na pozici Account Executive, který by s námi pracoval v moderních kancelářích v centru Prahy, kde pořádáme i pravidelné grilovačky na terase. Dbáme na perfektní pracovní prostředí, proto v našich prostorných prosvětlených kancelářích máme pohodlné židle, stolečky pro obědy s kolegy, sedací vaky nebo stolní fotbálek pro odreagování. Lokalita v centru na Praze 1 zajišťuje perfektní dostupnost nejen z celé Prahy, ale i okolních měst. Zároveň je v okolí mnoho podniků například pro oběd s kolegy nebo večerní pivko.

Náplň práce:

Náš nový kolega bude mít na starosti kompletní spolupráci mezi VímVíc a firemními klienty, kterými jsou například Komerční Banka, Möbelix, Mafra nebo IKEA. Account Executive je ve firmě velmi důležitou a vysokou pozicí, není se však potřeba obávat složitých a odborných činností. Nejdůležitějšími vlastnostmi jsou spolehlivost a schopnost organizace - vše ostatní moc rádi zaučíme a se vším ze začátku pomůžeme.

Požadujeme:

  • organizační schopnosti
  • komunikativnost a reprezentativní vystupování
  • velmi dobrý písemný i mluvený projev – výborná ČJ, AJ výhodou

Nabízíme:

  • práci na DPP nebo ŽL
  • pracovní úvazek od 20-40 hod./týden
  • práce v centru Prahy (Praha 1, Nám. Republiky)
  • práci v rostoucí mladé společnosti, příjemnou a energickou firemní kulturu
  • zaučený a vstřícný pracovní tým se smyslem pro humor
  • MultiSport kartu, která umožňuje přístup do stovek sportovišť zdarma
  • 130 online kurzů zdarma
  • teambuildingové aktivity (nepovinné :)) – večírky, obědy/snídaně nebo třeba lasergame