1 900 Kč-50 %
950 Kč
Koupit

Uzdravení vnitřního dítěte - naše sebevědomí a sebeláska

Do kurzu vstoupilo již 42 studentů.

SLEVA 50 %
 1 900 Kč 
950 Kč
 • 30denní garance spokojenosti
 • Certifikát po absolvování kurzu
 • Neomezený přístup
 • Pracovní sešit
 • Praktická cvičení
 • Techniky pro šťastnější život
 • Hodinová konzultace přes Skype ZDARMA

Popis kurzu

Každý z nás v sobě nosí zázračné vnitřní dítě, které ví, že radost není přepychem, ale základní lidskou potřebou. Štastné a spokojené vnitřní dítě vyjadřuje radost, štěstí a kreativitu.

Jestliže ve svém životě zažíváte situace, kdy si nevěříte a nevěříte ani druhým lidem, máte tendenci mít vše pod kontrolou, neumíte dostatečně pečovat sami o sebe a ani o druhé, chybí vám pocit bezpečí, přijetí a opory, máte pocit, že nemáte pevnou půdu pod nohama, jste závislí na druhých lidech a čekáte od nich naplnění vašich potřeb, křičíte a kopete kolem sebe a máte pocit, že vám ostatní ubližují, trestáte sami sebe, máte pocit, že si něco nezasloužíte, že toho nejste hodní, máte deprese a návaly zloby a agresivity, cítíte se nešťastní, zmatení, nevíte, co vlastně byste měli dělat, jedná se o projevy zraněného vnitřního dítěte, které touží po tom, abyste mu věnovali pozornost, lásku a přijetí. Protože to je to, co nedostalo v dětství a co vám nyní může způsobovat problémy v životě.

Když máte uzdravené vnitřní dítě, tak jste spokojení sami se sebou a záříte štěstím, cítíte se šťastní a v bezpečí, umíte mít radost z každodenních situací a maličkostí, jste otevření ve vztazích, snadno komunikujete s ostatními, věříte sami sobě a důvěřujete i druhým lidem, cítíte vitalitu, pozitivní energii a žijete naplno, máte zdravé sebevědomí a sebelásku.

Uzdravování vnitřního dítěte znamená uzdravit sám sebe, svůj život, najít spokojenost ve svém životě, a to jak spokojenost sám se sebou, tak i spokojenost ve vztazích. Je to cesta ke štěstí a spokojenosti.

V tomto kurzu můžete zažít hlubší vhledy na to, co vám bylo dáno do vínku. Společně projdeme početí, prenatál a porod, abyste zjistili své vzorce v matrixu, které nyní ovlivňují váš životní postoj. Jednotlivé teoretické bloky, cvičení i meditace nabízejí prostor pro zjištění a uvědomění si vašich nefunkčních nebo omezujících vzorců myšlení a chování, které vám brání žít plnohodnotný život. Sebepoznávací techniky vám pomůžou postupně se oprostit od sebelimitujících návyků a aktivně udělat změnu ve svém životě tak, abyste žili šťastný, spokojený a zdravý život.

Jsem velice vděčná, že můžeme spolu probouzet váš skrytý potenciál.

Reference

Seminář Aničky Bartošové mně pomohl vrátit se do mého dětství a uvědomit si přitom, jaké bylo - v čem bylo šťastné a v čem bolestné. Pomocí malování, mluvení, psaní, vizualizace a meditace jsem tak pod vedením zkušené lektorky mohla vše analyzovat a najít souvislosti, které jsem do té doby neviděla. Pochopila jsem, jak je pro uzdravení vnitřního dítěte potřebné jak sebepřijetí a sebeláska, tak i přijetí svých kořenů, t.j. svých rodičů a prarodičů. Dověděla jsem se řadu nových informací o příchodu dítěte na svět z pohledu duchovního. Velkým zážitkem pro mě bylo meditačně projít svůj vlastní porod a radovat se přitom ze svého narození. Další meditace mi zase umožnila dát svému vnitřnímu dítěti vše, co potřebuje, aby bylo šťastné. Závěrem hodnotím tento seminář jako velice přínosný nejenom pro můj osobní rozvoj v duchovní oblasti, ale i pro mé tělesné zdraví, kdy došlo k ústupu somatických bolestí. S díky Adriana

Zúčastnila jsem se celodenního zážitkového workshopu u Anna Bartošová , bylo to úžasné, dozvědět se a moci pracovat s tím, co nám bylo dáno do vínku. Jsem z toho nadšená, že musím doporučit www.akademiezivota.cz, Hanka Ševčíková

Co se v kurzu naučím?

 • navázat kontakt a komunikaci s vnitřním dítětem
 • zvýšit si své sebevědomí, sebelásku, sebeúctu
 • pochopit a zpracovat traumata a zranění z dětství
 • pochopit a zlepšit si vztahy s rodiči
 • uvolnit emoční strachy, bolesti, návaly zlosti
 • naučit se důvěřovat sám sobě
 • být schopen udělat změnu ve svém životě
 • zjistit, z čeho pramení osobní síla člověka a jak s ní zacházet
 • dospět a převzít odpovědnost za svůj život
 • dostat emoce pod kontrolu

Pro koho je kurz určen?

 • pro ty, kteří si chtějí zvýšit své sebevědomí, sebelásku, svou hodnotu
 • pro ty, kteří chtějí zjistit, s jakým potenciálem přišla jejich duše na tento svět
 • pro ty, kteří si chtějí zpracovat svá zranění a traumata z dětství
 • pro ty, kteří chtějí posilnit své (rodinné) kořeny

Fotogalerie kurzu

O lektorovi

Bc. Anna Bartošová
Bc. Anna Bartošová
Lektorka, terapeutka a autorka Akademie života. V projektu Akademie života vychází z několikaletých zkušeností práce s lidmi, ať při terapiích, seminářích, prožitkových akcích či masážích.

Doporučené kurzy

SkrzKrk - Staň se řečníkem a vynikni

Každý se už někdy dostal do situace, kdy…

SkrzKrk - Staň se řečníkem a vynikni

Každý se už někdy dostal do situace, kdy musel mluvit před více lidmi. Jaké to tehdy bylo? Stalo se…
Detail

SkrzKrk - Staň se řečníkem a vynikni

Každý se už někdy dostal do situace, kdy musel mluvit před více lidmi. Jaké to tehdy bylo? Stalo se…

Time management – získejte superschopnost zítřka

Věříme, že odcházet z práce včas, v klidu a…

Time management – získejte superschopnost zítřka

Věříme, že odcházet z práce včas, v klidu a s dobrým pocitem skvěle odvedné práce je důležité.…
Detail

Time management – získejte superschopnost zítřka

Věříme, že odcházet z práce včas, v klidu a s dobrým pocitem skvěle odvedné práce je důležité.…
Nahlédněte s námi do zákulisí firem