Najdi svou radost aneb harmonie těla a mysli | VímVíc.cz
5 900 Kč
 • 30denní garance spokojenosti
 • Certifikát po absolvování kurzu
 • Neomezený přístup
 • Hlavní benefit kurzu je v jeho unikátnosti - propojuje mysl a tělo v jeden celek. Studenti dostanou cvičení, jak pro práci s hlavou, tak pro práci se svým tělem. Pro práci s tělem využíváme výjimečné postupy z fyzioterapie i východních medicín a principy a poznatky provázanosti mysli a těla.
 • Studenti dostanou ke kurzu pracovní sešity (materiály) pro každý týden se kterými budou moci pracovat.
 • Přes 1000 spokojených klientů, kteří prošli školeními, konzultacemi.
 • Lektoři mají více jak 15 let zkušeností se školením těch největších firem v Česku - KPMG, T-Mobile, Geis, Vodafone, Maersk, ČSOB, ČEZ atd.

Popis kurzu

Není člověka, který by se nechtěl radovat ze života. Stejně tak není člověka, který by nechtěl prožívat každodenní tělesnou pohodu bez jakékoli bolesti. Naučte se pracovat s vlastní myslí, abyste dosáhli každodenní životní radosti a objevili cestu k tělesné pohodě. Radost totiž není náhoda, radost je výsledkem funkční mysli fungující na zdravém životním principu.  

Když se rozhlédneme kolem sebe a zadíváme se na život kolem nás, jako kdybychom už nedokázali být opravdu šťastní a spokojení. Místo toho zažíváme všudypřítomný stres a napětí, které mohou plynout jak z pracovního nasazení, tak i z naší konkrétní rodinné či životní situace.  Naše napětí se pak projevuje jednak zvýšenou tendencí upadat do nemocí, jednak vznikem všemožných fyzických bolestí - od hlavy, ramenou, až po různé částí zad a kloubů.

V těchto situacích pak mnozí běží do nemocnice s vírou, že jim medicína pomůže. Pravda je ovšem taková, že je medicína schopná dočasně odstraňovat následky tělesných obtíží a zmírňovat naši bolest, ale nedokáže už pracovat s příčinou, takže se nám bolestivé stavy mohou kontinuálně vracet.

Náš kurz je zcela unikátní, jelikož vychází z naprosto přirozených, funkčních a logických principů fungování těla a mysli. Po dobu 10 týdnů budeme pracovat na tom, jak získat trvalou životní radost a tělesnou pohodu.

Co se v kurzu naučím?

 • Konkrétní cvičení na zapojení všech důležitých svalů, které stabilizují páteř. Naučíte se je zapojovat a získáte trvalé odstranění bolestí zad, spodní páteře, krku, kyčlí, ramenou. Tělo budete mít v rovnováze, naučíte se zdravé a přirozené dýchání. Cvičení jsou ideální prevencí a léčebným kamenem a doplňkem k fyzioterapii.
 • Praktické techniky a postupy vedoucí k získání životní radosti, zaměřené na pochopení svých obranných mechanismů, na odstranění strachů, odpuštění sama sobě, na odpuštění druhým, na vyrovnání se se svojí minulostí, na pochopení toho, jak nesoudit druhé a mít radost z jakékoliv činnosti.

Pro koho je kurz určen?

 • Pro všechny muže i ženy, kteří chtějí mít v životě daleko více životní radosti
 • Pro všechny muže i ženy, chtějí cvičit efektivně
 • Pro všechny muže i ženy, chtějí používat své tělo bez omezení
 • Pro všechny muže i ženy, chtějí se zbavit svých strachů
 • Pro ty, kteří už nechtějí zažívat stresy a strachy
 • Pro ty, kteří už nechtějí cvičit zbytečně a špatně
 • Pro ty, kteří už nechtějí zažívat bolesti (jak fyzické, tak psychické) ve svém životě

Osnova kurzu

Fotogalerie kurzu

O lektorovi

Mgr. et Mgr. Milan Studnička
Mgr. et Mgr. Milan Studnička
Pracuji jako psycholog, lektor a psychoterapeut, pořádám kurzy o výchově dětí i kurzy o tom, jak dosáhnout životní radosti. Zároveň mám svou psychoterapeutickou praxi, v rámci které pracuji jak s problémy dětí, tak i dospělých.
Dr. Tomáš Rychnovský, Ph.D.
Dr. Tomáš Rychnovský, Ph.D.
Jsem fyzioterapeut a specializuji se na léčbu bolesti kdekoliv v těle. Své zkušenosti, vč. provázanosti těla a mysli, vám předám v našem semináři. Západní pojetí péče o člověka propojuji s východní medicínou.

Doporučené kurzy

Prevence a řešení úrazů dětí

Víte, jak předejít zbytečným úrazům u dětí?…

Prevence a řešení úrazů dětí

Víte, jak předejít zbytečným úrazům u dětí? Jak se zachovat, když k nějakému úrazu dojde, a jak se…
Detail

Prevence a řešení úrazů dětí

Víte, jak předejít zbytečným úrazům u dětí? Jak se zachovat, když k nějakému úrazu dojde, a jak se…

Jóga pro začátečníky

Pojďte si zacvičit, naučit se meditovat a…

Jóga pro začátečníky

Pojďte si zacvičit, naučit se meditovat a správně dýchat. Uvolněte psychiku, zlepšete kondici a…
Detail

Jóga pro začátečníky

Pojďte si zacvičit, naučit se meditovat a správně dýchat. Uvolněte psychiku, zlepšete kondici a…
Nahlédněte s námi do zákulisí firem