Najdi svou radost aneb harmonie těla a mysli

5 900 Kč
 • 30denní garance spokojenosti
 • Certifikát po absolvování kurzu
 • Neomezený přístup
 • Hlavní benefit kurzu je v jeho unikátnosti - propojuje mysl a tělo v jeden celek. Studenti dostanou cvičení, jak pro práci s hlavou, tak pro práci se svým tělem. Pro práci s tělem využíváme výjimečné postupy z fyzioterapie i východních medicín a principy a poznatky provázanosti mysli a těla.
 • Studenti dostanou ke kurzu pracovní sešity (materiály) pro každý týden se kterými budou moci pracovat.
 • Přes 1000 spokojených klientů, kteří prošli školeními, konzultacemi.
 • Lektoři mají více jak 15 let zkušeností se školením těch největších firem v Česku - KPMG, T-Mobile, Geis, Vodafone, Maersk, ČSOB, ČEZ atd.

Popis kurzu

Není člověka, který by se nechtěl radovat ze života. Stejně tak není člověka, který by nechtěl prožívat každodenní tělesnou pohodu bez jakékoli bolesti. Naučte se pracovat s vlastní myslí, abyste dosáhli každodenní životní radosti a objevili cestu k tělesné pohodě. Radost totiž není náhoda, radost je výsledkem funkční mysli fungující na zdravém životním principu.  

Když se rozhlédneme kolem sebe a zadíváme se na život kolem nás, jako kdybychom už nedokázali být opravdu šťastní a spokojení. Místo toho zažíváme všudypřítomný stres a napětí, které mohou plynout jak z pracovního nasazení, tak i z naší konkrétní rodinné či životní situace.  Naše napětí se pak projevuje jednak zvýšenou tendencí upadat do nemocí, jednak vznikem všemožných fyzických bolestí - od hlavy, ramenou, až po různé částí zad a kloubů.

V těchto situacích pak mnozí běží do nemocnice s vírou, že jim medicína pomůže. Pravda je ovšem taková, že je medicína schopná dočasně odstraňovat následky tělesných obtíží a zmírňovat naši bolest, ale nedokáže už pracovat s příčinou, takže se nám bolestivé stavy mohou kontinuálně vracet.

Náš kurz je zcela unikátní, jelikož vychází z naprosto přirozených, funkčních a logických principů fungování těla a mysli. Po dobu 10 týdnů budeme pracovat na tom, jak získat trvalou životní radost a tělesnou pohodu.

Co se v kurzu naučím?

 • Konkrétní cvičení na zapojení všech důležitých svalů, které stabilizují páteř. Naučíte se je zapojovat a získáte trvalé odstranění bolestí zad, spodní páteře, krku, kyčlí, ramenou. Tělo budete mít v rovnováze, naučíte se zdravé a přirozené dýchání. Cvičení jsou ideální prevencí a léčebným kamenem a doplňkem k fyzioterapii.
 • Praktické techniky a postupy vedoucí k získání životní radosti, zaměřené na pochopení svých obranných mechanismů, na odstranění strachů, odpuštění sama sobě, na odpuštění druhým, na vyrovnání se se svojí minulostí, na pochopení toho, jak nesoudit druhé a mít radost z jakékoliv činnosti.

Pro koho je kurz určen?

 • Pro všechny muže i ženy, kteří chtějí mít v životě daleko více životní radosti
 • Pro všechny muže i ženy, chtějí cvičit efektivně
 • Pro všechny muže i ženy, chtějí používat své tělo bez omezení
 • Pro všechny muže i ženy, chtějí se zbavit svých strachů
 • Pro ty, kteří už nechtějí zažívat stresy a strachy
 • Pro ty, kteří už nechtějí cvičit zbytečně a špatně
 • Pro ty, kteří už nechtějí zažívat bolesti (jak fyzické, tak psychické) ve svém životě

Osnova kurzu

Fotogalerie kurzu

O lektorovi

Mgr. et Mgr. Milan Studnička
Mgr. et Mgr. Milan Studnička
Pracuji jako psycholog, lektor a psychoterapeut, pořádám kurzy o výchově dětí i kurzy o tom, jak dosáhnout životní radosti. Zároveň mám svou psychoterapeutickou praxi, v rámci které pracuji jak s problémy dětí, tak i dospělých.
Dr. Tomáš Rychnovský, Ph.D.
Dr. Tomáš Rychnovský, Ph.D.
Jsem fyzioterapeut a specializuji se na léčbu bolesti kdekoliv v těle. Své zkušenosti, vč. provázanosti těla a mysli, vám předám v našem semináři. Západní pojetí péče o člověka propojuji s východní medicínou.

Doporučené kurzy

Méně je více aneb po stopách minimalismu

Chcete změnit svůj život, být šťastnější,…

Méně je více aneb po stopách minimalismu

Chcete změnit svůj život, být šťastnější, spokojenější? Chcete se cítit zase lehce a vydat se na…
Detail

Méně je více aneb po stopách minimalismu

Chcete změnit svůj život, být šťastnější, spokojenější? Chcete se cítit zase lehce a vydat se na…

Jak na Paleo stravu

Paleo není jen další moderní dietou, je to…

Jak na Paleo stravu

Paleo není jen další moderní dietou, je to funkční a ověřené stravovací schéma založené na kvalitní…
Detail

Jak na Paleo stravu

Paleo není jen další moderní dietou, je to funkční a ověřené stravovací schéma založené na kvalitní…
Nahlédněte s námi do zákulisí firem