Jak se seznámit na internetu | VímVíc.cz
1 990 Kč
 • 30denní garance spokojenosti
 • Certifikát po absolvování kurzu
 • Neomezený přístup
 • 2 podrobné eBooky: Jak se seznámit na internetu a Jak na první schůzku
 • 6 audio-souborů MP3 pro poslech kurzu na cestách
 • Zdarma minikurz Jak na první schůzku v hodnotě 590 Kč
 • 4 audio-soubory MP3 pro poslech minikurzu na cestách
 • 15 let osobních zkušeností
 • Jediný podrobný kurz o seznamování v ČR
 • Pouze lektorkou ověřené fungující postupy, návody, tipy a triky
 • Konkrétní příklady z praxe

Popis kurzu

Pročetla jsem nespočet psychologických knih, článků, studií a shlédla mnoho naučných videí v oblasti seznamování, flirtu, vztahů i osobního vývoje. Navštívila jsem semináře expertů, zpovídala lidi a zkoušela na vlastní kůži. Několik měsíců jsem zkoumala internetové seznamky – ty zdarma, ale i ty placené, a testovala principy, které fungují a které ne. Nenajdete nikoho, kdo by měl v této oblasti více know-how.

Vždycky tomu tak ale nebylo.

Když jsem se dříve rozhodla hledat partnera pomocí internetových seznamek a začala jsem pravidelně sledovat jednotlivé profily a číst inzeráty, zjistila jsem, že české seznamky jsou plné profilů, které jsou od začátku odsouzeny k zániku a které ani v té nejdivočejší fantazii nemají tu nejmenší šanci na úspěch. Proč? Protože jsou poutavé asi jako daňové přiznání.

Nacházím z velké části nudné, nic neříkající profily a fotky, které více vystraší než upoutají. Odepsala bych někomu? Ne. Toužila bych blíže někoho poznat? Ani náhodou.

Majitelům těchto profilů většinou vůbec není jasné, co dělají špatně. Pak jsou zklamaní z toho, že se jim nikdo neozývá. Také patříte do této skupiny? Už jste otrávení z toho, že vám nikdo nepíše či neodepisuje? Chcete to změnit? Pokud ano, čtěte dále. Důvěřujte mi a nechte se vést. Posunu vás rychleji k výsledku vaší cesty.

Mnoho let jsem se učila tomu, jak si pomoci od samoty a zároveň pochopit principy, na kterých se zakládá úspěšná komunikace a úspěch při seznamování. Internetovém i reálném, co nejjednodušší a nejkratší cestou.

A tu cestu jsem našla.

Za posledních 15 let jsem ušla obrovský kus cesty vlastního seberozvoje - přetnula jsem mnoho nefungujících vzorců v seznamování se, vyzkoušela jsem na vlastní kůži spoustu tipů a triků v této oblasti prověřených letitými zkušenostmi známých světových expertů a jen tak jsem přesně zjistila, co skutečně funguje a co jsou jen mýty.

Vše, co jsem se naučila, vám chci nyní předat pomocí kurzu Jak se seznámit na internetu. Protože máme všichni velmi málo času a příležitostí k osobnímu seznamování, většina pokusů o seznámení se odehrává na internetových seznamkách. Bohužel však používáme stále ty stejné postupy, i přesto, že už dávno nefungují. A opakujeme stejné chyby, které vedou pouze ke zklamání a pocitům frustrace, že se na internetu vyskytují jen samí "divní lidé".

Už se nemusíte učit na vlastních chybách a ztrácet čas i peníze.

Během posledních roků jsem četla o seznamování na internetu na různých fórech stovky otázek, a ty mě inspirovaly, abych veškeré své poznatky a odpovědi shrnula do jedné ucelené podoby – online kurzu Jak se seznámit na internetu – jediného podrobného kurzu o seznamování v České republice, a to včetně uvedení konkrétních příkladů z praxe, kde se naučíte, jak potkat množství skvělých potenciálních partnerů již během několika málo týdnů.

Všechny postupy, návody tipy a triky popsané v kurzu jsem absolvovala za Vás. Čas, který ušetříte při zkoušení, co funguje a čemu se určitě vyhnout, můžete věnovat vlastnímu seznamování.Ke kurzu navíc získáte i tento bonus: MINIKURZ "Jak na první schůzku"

Nedílnou součástí úspěšného seznámení je i následná první osobní schůzka. Mým cílem je provést Vás od začátku až do konce, a proto Vám nejenom pomohu získat zájemce, ale také Vás budu provádět vším, co Vás může potkat na první schůzce. Budu se detailně zabývat tématem prvního setkání tak, že budete připraveni na vše, co Vás může potkat.

Pomocí těchto rad prožijete Vaše setkání sebevědomě, v klidu a i po setkání se vyhnete případným následným dilematům a starostem.

Díky kurzu se pro vás seznamování stane hračkou a najdete svou druhou polovičku mnohem snadněji a rychleji než doposud.

Kurz už má své spokojené absolventy:

"Kurz je velmi pěkně graficky zpracovaný. Je přehledný, jasný a přináší zcela jednoduchý návod, jak v dnešní uspěchané době najít partnera dle svých představ. Doporučuji všem nezadaným, kteří neúspěšně hledají vhodný protějšek."

Ivona Zlámalíková

 

"Jsem nadšená z toho, jak skvěle je kurz Jak se seznámit na internetu" zpracovaný. Každý díl kurzu má své video, ve kterém je krok po kroku postupovat. Díky tomuto kurzu získáte potřebné informace a rady, jak se pohybovat na seznamkách až po první rande. Kdysi jsem přes seznamku také hledala partnera a dnes již vím, že jsem dělala často nějaké chyby. Kdybych si prošla tímto kurzem, mnoha chybám bych se vyvarovala a ušetřila si čas a nervy. Tento kurz vřele doporučuji všem, kteří hledají vážné seznámení, protože poznáte, že s kurzem to jde o mnoho lépe a dodá vám více sebevědomí."

Renata Kombercová

Co se v kurzu naučím?

 • Rozšířit si obzory
 • Lehce navazovat kontakty i pokud jste stydlivější
 • Jak získat skvělé komunikační schopnosti, sebejistotu a povzbuzení
 • Předejít pádům, překážkám a nástrahám, u kterých je velká pravděpodobnost, že na ně narazíte
 • Nevzdávat se, nebýt zklamaní i naštvaní kvůli zbytečně promarněnému času
 • Vyhnout se možným hrozbám, na které si na internetu prostě musíte dávat pozor
 • V co nejkratším čase si začít užívat a vychutnávat plnohodnotný partnerský život
 • Kudy a jak se nejkratší cestou dostanete k vašemu vysněnému protějšku i v reálném prostředí

Pro koho je kurz určen?

 • Pro ty, kteří chtějí rychle a úspěšně najít na internetu partnera, po kterém touží
 • Pro všechny, kteří se chtějí odlišit od většiny, a získat tak opravdovou šanci na seznámení
 • Pro ty, kteří chtějí zapůsobit na ostatní uživatele skvělým dojmem

Vybraná hodnocení uživatelů

Jan Urban XXXXX

Kurz není špatný, ale očekával jsem od něj víc. Byl bych rád, kdyby byl víc do hloubky. Kdyby tam bylo víc konkrétních příkladů, co (jak) ano nebo ne. Víc zkušeností autorky z praxe, víc návodů ...

O lektorovi

Nicole Alba
Nicole Alba
Je autorkou eBooků „Jak se seznámit na internetu" a „Jak na první schůzku" a důležitou členkou týmu provozující český seznamovací portál. Významnou měrou se podílí na chodu seznamky zejména v oblasti vzdělávání.

Doporučené kurzy

Time management – získejte superschopnost zítřka

Věříme, že odcházet z práce včas, v klidu a…

Time management – získejte superschopnost zítřka

Věříme, že odcházet z práce včas, v klidu a s dobrým pocitem skvěle odvedné práce je důležité.…
Detail

Time management – získejte superschopnost zítřka

Věříme, že odcházet z práce včas, v klidu a s dobrým pocitem skvěle odvedné práce je důležité.…

Jak se osvobodit díky sebevědomí

Ochutnávka kurzu Tajemství sebevědomé ženy…

Jak se osvobodit díky sebevědomí

Ochutnávka kurzu Tajemství sebevědomé ženy vám pomůže pochopit, na jakých kamenech a historických…
Detail

Jak se osvobodit díky sebevědomí

Ochutnávka kurzu Tajemství sebevědomé ženy vám pomůže pochopit, na jakých kamenech a historických…
Nahlédněte s námi do zákulisí firem