Čínština vleže | VímVíc.cz

Kurz není aktuálně v prodeji

Máme radost z vašeho zájmu o kurz. Bohužel, tento kurz není aktuálně možné zakoupit. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat na info@vimvic.cz.

Doporučujeme výběr hotových online kurzů, které vám pomohou získat nové vědomosti ihned. Pro hotové online kurzy pokračujte zde »

Popis kurzu

V rámci komunikace, pracovních i osobních možností je čínština bezesporu jazykem budoucnosti. Jaké jsou tři důvody, proč je čínština vleže užitečná NEJEN zájemcům o čínštinu samotnou? Rozvíjí kognitivní schopnosti, čínština je jednodušší než většina jazyků, které jste se kdy mohli učit a když vás rodilý mluvčí čínštiny uslyší mluvit, bude se k vám chovat úplně jinak. Znalost alespoň základů čínštiny velmi obohatí osobní i profesní život.

Čína ekonomicky roste, Česká republika má s ní čím dál tím lepší politicko-ekonomické vztahy. Čínština nám otevírá bránu k poznání její současnosti i minulosti.

Máte v práci čínského kolegu? Cvičíte Tai Ji? Pijete čínský čaj? Chystáte na cestu do Číny? Tento kurz je pro vás. Nepotřebujete žádnou předchozí znalost a na konci kurzu budete schopni vést základní konverzaci.

Co se v kurzu naučím?

  • Naučíte se základní konverzaci v čínštině
  • Aktivně si zapamatujete různé čínské výrazy
  • Poznáte, že čínština není vůbec obtížná

Pro koho je kurz určen?

  • Pro všechny, které zajímá studium jazyků
  • Pro ty, kteří se chystají na cestu do Číny nebo s ní mají obchodní styky
  • Pro ty, kteří se zajímají o tradiční medicínu, bojová umění a obecně čínskou kulturu

Vybraná hodnocení uživatelů

Petr Hinode XXXXX

Jako kurz pro úplné začátečníky jistě velmi dobrý a lektor čínštinu i způsob výuky jistě dobře ovládá, ale o to víc mě mrzí technické chyby v průběhu celého kurzu. Tam se dozvíte, tuším ve třetí lekci, že v minulé lekci jste probrali čínská jména, ale ve skutečnosti jsou až v deváté lekci a tento problém se vyskytuje v celém kurzu několikrát. V závěrečné lekci lektor uvádí, že z minulých lekcí již umíme v čínštině čísla, ale o těch není v celém kurzu ani zmínka. Také mluví o podpůrných materiálech, které jsem nikde nenašel. V podpoře "Vím víc" mi slíbíli, jak toto vše zjistí a budou mě informovat na mail, ale už se nikdo nikdy neozval. Takže dojmy mám dost rozpačité...

Osnova kurzu

Fotogalerie kurzu

O lektorovi

Libor Mattuš
Libor Mattuš
Tlumočník, lektor čínského jazyka a networker v Asii. Za posledních několik let vyvinul specifický systém výuky čínštiny. Libor tlumočí pro české státní instituce, pomáhá při uzavírání obchodů a dokáže čínštinu naučit srozumitelně.

Doporučené kurzy

Polite and Professional English

Osvojte si profesionální a slušný tón tak,…

Polite and Professional English

Osvojte si profesionální a slušný tón tak, abyste například při navazování nových kontaktů nezněli…
Detail

Polite and Professional English

Osvojte si profesionální a slušný tón tak, abyste například při navazování nových kontaktů nezněli…

Domluvte se v Rusku rusky

S námi si vzpomenete na to, co jste v…

Domluvte se v Rusku rusky

S námi si vzpomenete na to, co jste v ruštině zapomněli, a k tomu se naučíte spoustu nového.…
Detail

Domluvte se v Rusku rusky

S námi si vzpomenete na to, co jste v ruštině zapomněli, a k tomu se naučíte spoustu nového.…
Nahlédněte s námi do zákulisí firem