Čínština vleže | VímVíc.cz

Kurz není aktuálně v prodeji

Máme radost z vašeho zájmu o kurz. Bohužel, tento kurz není aktuálně možné zakoupit. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat na info@vimvic.cz.

Doporučujeme výběr hotových online kurzů, které vám pomohou získat nové vědomosti ihned. Pro hotové online kurzy pokračujte zde »

Popis kurzu

V rámci komunikace, pracovních i osobních možností je čínština bezesporu jazykem budoucnosti. Jaké jsou tři důvody, proč je čínština vleže užitečná NEJEN zájemcům o čínštinu samotnou? Rozvíjí kognitivní schopnosti, čínština je jednodušší než většina jazyků, které jste se kdy mohli učit a když vás rodilý mluvčí čínštiny uslyší mluvit, bude se k vám chovat úplně jinak. Znalost alespoň základů čínštiny velmi obohatí osobní i profesní život.

Čína ekonomicky roste, Česká republika má s ní čím dál tím lepší politicko-ekonomické vztahy. Čínština nám otevírá bránu k poznání její současnosti i minulosti.

Máte v práci čínského kolegu? Cvičíte Tai Ji? Pijete čínský čaj? Chystáte na cestu do Číny? Tento kurz je pro vás. Nepotřebujete žádnou předchozí znalost a na konci kurzu budete schopni vést základní konverzaci.

Co se v kurzu naučím?

  • Naučíte se základní konverzaci v čínštině
  • Aktivně si zapamatujete různé čínské výrazy
  • Poznáte, že čínština není vůbec obtížná

Pro koho je kurz určen?

  • Pro všechny, které zajímá studium jazyků
  • Pro ty, kteří se chystají na cestu do Číny nebo s ní mají obchodní styky
  • Pro ty, kteří se zajímají o tradiční medicínu, bojová umění a obecně čínskou kulturu

Vybraná hodnocení uživatelů

Petr Hinode XXXXX

Jako kurz pro úplné začátečníky jistě velmi dobrý a lektor čínštinu i způsob výuky jistě dobře ovládá, ale o to víc mě mrzí technické chyby v průběhu celého kurzu. Tam se dozvíte, tuším ve třetí lekci, že v minulé lekci jste probrali čínská jména, ale ve skutečnosti jsou až v deváté lekci a tento problém se vyskytuje v celém kurzu několikrát. V závěrečné lekci lektor uvádí, že z minulých lekcí již umíme v čínštině čísla, ale o těch není v celém kurzu ani zmínka. Také mluví o podpůrných materiálech, které jsem nikde nenašel. V podpoře "Vím víc" mi slíbíli, jak toto vše zjistí a budou mě informovat na mail, ale už se nikdo nikdy neozval. Takže dojmy mám dost rozpačité...

Osnova kurzu

Fotogalerie kurzu

O lektorovi

Libor Mattuš
Libor Mattuš
Tlumočník, lektor čínského jazyka a networker v Asii. Za posledních několik let vyvinul specifický systém výuky čínštiny. Libor tlumočí pro české státní instituce, pomáhá při uzavírání obchodů a dokáže čínštinu naučit srozumitelně.

Doporučené kurzy

Angličtina po kapkách

Zapomínáte, co jste už dávno uměli? Nebo…

Angličtina po kapkách

Zapomínáte, co jste už dávno uměli? Nebo jste učení vzdali? Mluvte anglicky s použitím…
Detail

Angličtina po kapkách

Zapomínáte, co jste už dávno uměli? Nebo jste učení vzdali? Mluvte anglicky s použitím…

Jak se úspěšně naučit anglicky

Teoretické i praktické rady a tipy na to,…

Jak se úspěšně naučit anglicky

Teoretické i praktické rady a tipy na to, jak úspěšně zvládnout anglický jazyk jednoduše a s…
Detail

Jak se úspěšně naučit anglicky

Teoretické i praktické rady a tipy na to, jak úspěšně zvládnout anglický jazyk jednoduše a s…
Nahlédněte s námi do zákulisí firem