Wüstenrot Spořicí účet | VímVíc.cz

Wüstenrot Spořicí účet

Výhodné zhodnocení vašich peněz garantovanou úrokovou sazbou až ve výši 1,5 %. Založení i vedení spořicího účtu Wüstenrot poskytuje zdarma a bez nutnosti založení Wüstenrot Běžného účtu.
Mám zájem o spořící účet
Maximální úrok 1,5 %
Vyžadován běžný účet? Ne
Karta k účtu? Ne
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

  • od 0 Kč - 1,5 %

Další informace:

Založit si můžete i více spořicích účtů.

Výpis z účtu máte zdarma k dispozici každý měsíc v internetovém bankovnictví - výpis poštou je za poplatek.

Peníze vložíte na účet převodem z banky na území ČR nebo v hotovosti na pokladně na centrále banky.

Podmínky spořícího účtu:

  • Jestliže fixaci předčasně neukončíte, získáte věrnostní bonus.
  • Sazba platí 12 měsíců.

Úroková sazba Wüstenrot Spořicího účtu

Wüstenrot nabízí zhodnocení vašich peněz úrokem ve výši 1,5 %. Úroková sazba je garantovaná na jeden rok od založení účtu. Ke spoření máte jednoduchý a pohodlný přístup. Ke sjednání účtu nepotřebujete mít zřízený ani Wüstenrot Běžný účet. Pro maximální úrokovou sazbu musíte sjednat fixaci na spořicím účtu na předem určené období - 3, 6, 9 nebo 12 měsíců. Minimální výše fixace je 10 000 Kč, částka musí být zaokrouhlena na celé tisíce.

Založení Wüstenrot Spořicího účtu

Spořicí účet můžete jednoduše z pohodlí domova prostřednictvím on-line formuláře, telefonicky nebo na s certifikovanými finančními poradci. Pokud budete chtít účet uzavřít po telefonu nebo on-line, potřebujete vlastnit alespoň jeden účet vedený v Kč u jiné banky v ČR.

Dále budete potřebovat dva doklady totožnosti, kde jeden z nich musí být občanský průkaz a výpis z účtu nebo smlouvu o vedení účtu, který vedený pod vaším jménem v jiné bance v České republice.

Výhody Spořicího účtu Wüstenrot

Wüstenrot garantuje novým klientům spořicí účet s úrokem až 1,5 % ročně. Založení i vedení spořicího účtu máte u Wüstenrot zcela zdarma a bez poplatků. Ke spořicímu účtu není nutností zakládat u Wüstenrot běžný účet. Výše vašeho vkladu je zcela bez omezení a bez podmínek.