Vitacredit půjčka | VímVíc.cz

Vitacredit půjčka

 • nebankovní úvěr do výše 3 000 000 korun
 • splatnost až 20 let
 • úvěr na konsolidace, řešení exekucí a dražeb
 • úvěr ručený nemovitosti
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 50 000 Kč - 3 000 000 Kč
Splatnost od - do 12 - 240 měsíců
Úrok od 10,9 %
RPSN od 17,7 %

Výhody půjčky:

 • výše úvěru až do 3 000 000 korun
 • i pro lidi v exekucích nebo v tíživé finanční situaci
 • vyřízení online
 • dlouhá doba splácení až 20 let
 • ručení nemovitostí i skrze třetí osobu

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si u Vitacreditu půjčil 900 000 korun na 20 let. V takovém případě činí měsíční splátka 11 925 korun. Roční úroková sazba je na 10,9 %, RPSN na 17,7 %. Společně s poplatkem za zprostředkování půjčky, který je 63 000 korun, zaplatí celkovou částku za 20 let 2 925 000 korun. "

Podmínky půjčky:

 • občanský průkaz a plnoletost
 • bez dluhů u Vitacreditu
 • doložení příjmu za poslední 3 měsíce
 • vlastníte nemovitost/poskytne ji 3. osoba

Vitacredit.cz půjčka

Vitacredit je nebankovní společnost, která se specializuje na poskytování úvěrů s ručením nemovitostí. Vitacredit nabízí čtyři různé typy úvěrů: úvěr na cokoliv, úvěr pro podnikatele, úvěr pro korporace a úvěr na konsolidace, řešení exekucí a dražeb. Získat tak klient může bezúčelový úvěr na cokoliv a úvěr účelově vázaný, například pro podnikatele. V roce 2018 získal Vitacredit licenci od České národní banky k poskytování spotřebitelských úvěrů.

 • Úvěr pro korporace
 • Úvěr pro podnikatele
 • Úvěr na konsolidaci, řešení exekucí a dražeb
 • Úvěr na cokoliv

Pokud existuje možnost, že klient obdrží půjčku od bankovní společnosti nebo od nebankovní společnosti, které mu poskytnou příznivější podmínky, určitě doporučujeme tak udělat. Vitacredit neposkytuje nejpříznivější podmínky, spíše naopak.

Úvěr na cokoliv

Bez udání důvodu si klient může u Vitacredit půjčit až 3 000 000 korun. U úvěru do 499 000 je doba splatnosti od 1 roku do 15 let. Pokud má klient zájem o vyšší půjčku, doba splatnosti se prodlužuje až na 20 let. O půjčku je možné zažádat online skrze úvěrovou kalkulačku, která je k nalezení na webových stránkách Vitacreditu. Roční úroková sazba začíná na 10,9 %. Jedná se o úvěr ručený nemovitostí, kdy nemovitost může vlastnit a zastavit i třetí osoba.

Úvěr pro podnikatele a úvěr pro korporace

Pro podnikatele začíná roční úroková sazba na 8,9 %. I podnikatelé si mohou sjednat bezúčelový či účelový úvěr. Výše a doba splácení se rovná výše zmíněnému úvěru na cokoliv. Stejně tak je důležité ručení nemovitosti, které je u Vitacreditu podmínkou.

Pro korporace se podmínky zásadně nemění, jen klesá roční úroková sazba na 6,9 %.

Úvěr na konsolidace, řešení exekucí a dražeb

Je otázkou, zda je vůbec etické nabízet jako řešení exekucí zastavení nemovitosti a úvěr. K procesu oddlužení vedou i příjemnější cesty, přesto je půjčka u Vitacreditu možná. Na úvěrové kalkulačce klient vyplní informace ohledně svých nesplacených pohledávek a Vitacredit vypočítá celkovou výši splátky. Roční úroková sazba začíná na astronomických 16 %.

Jak probíhá sjednání úvěru?

Podání žádosti o půjčku probíhá prostřednictvím formuláře nebo bezplatné telefonní infolinky. Dále následuje:

 • Osobní návštěva manažera dle časových možností klienta
 • Rychlé posouzení žádosti
 • Podpis smlouvy na místě zvoleném klientem
 • Peníze odeslány na účet klienta již 2 dny po podpisu

Co je potřeba k vyřízení půjčky Vitacredit?

Před poskytnutím spotřebitelského úvěru musí být posouzena úvěruschopnost žadatele, tj. jeho schopnost případně poskytnutý úvěr splácet. Za tímto účelem bude tedy společnost Vitacredit vyžadovat od žadatele o úvěr pravdivé a úplné identifikační údaje, údaje o osobním statusu, a dále informace o příjmech a výdajích žadatele.

V případě podnikatelských úvěrů jsou rovněž vyžadovány úplné pravdivé identifikační a statusové údaje a informace o hospodaření žadatele.

Vitacredit recenze

Vitacredit vyniká ve své kategorii tím, že nabízí úvěr do výše 3 000 000 korun, což není u nebankovních společností běžné. Samozřejmě to je vykoupeno zastavením nemovitosti, kterou může poskytnout i třetí osoba. Vitacredit nenabízí pojištění proti neschopnosti splácet, což například jiné společnosti poskytují. Vitacredit se od jiných společností liší vysokou roční úrokovou sazbou. To znamená, že pokud si například klient půjčí 500 000 korun na 20 let, nakonec může zaplatit více než trojnásobek původní výše půjčky (konkrétně 1 625 000 korun). U Vitacredit je navíc potřeba zaplatit jednorázový poplatek za sjednání půjčky, který se liší podle výši úvěru. Je tedy na každém, zda je ochoten se takovým podmínkám upsat.

Vždy je potřeba myslet na to, že úvěr klienta zatíží na mnoho měsíců či let do budoucna a proto je nezbytné spočítat si, zda bude klient schopný úvěr splácet. Vitacredit přichází poměrně s vysokou úrokovou sazbou, klient za sjednanou půjčku hodně přeplatí.

Pokud klient může svou těžkou finanční situaci vyřešit jiným způsobem, určitě se jedná o příznivější řešení, než zatížit svůj rozpočet půjčkou Vitacredit.

Vitacredit kontakt

Sídlo společnosti se nachází v Olomouci, konkrétně na adrese Selské náměstí 9/43.

Vitacredit nemá po České republice žádné pobočky a operuje výhradně online. Kontaktovat je možné společnost skrze webové stránky na live chatu nebo na Facebooku. K dispozici je také infolinka na čísle 800 81 82 83, která je v provozu od pondělí do pátku od 7:30 do 16:00. Poslední kontaktní možnost je pomocí emailové adresy info@vitacredit.cz nebo skrze datovou schránku 5avmf92.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku