VITACREDIT půjčka | VímVíc.cz

VITACREDIT půjčka

 • Nebankovní úvěr do výše 3.000.000 Kč
 • Splatnost až 20 let
 • Úvěr na konsolidace, řešení exekucí a dražeb
 • Úvěr ručený nemovitostí
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 50 000 Kč - 3 000 000 Kč
Splatnost od - do 12 - 240 měsíců
Úrok od 10,9 %
RPSN od 22 %

Výhody půjčky:

 • Výše úvěru až do 3.000.000 Kč
 • Úvěr dostupný pro lidi v exekucích nebo v tíživé finanční situaci
 • Vyřízení online
 • Dlouhá doba splácení až 20 let
 • Ručení nemovitostí i třetí osobou

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si u VITACREDIT půjčil 900.000 Kč na 20 let. V takovém případě činí měsíční splátka 11.925 Kč. Roční úroková sazba je 10,9 % a RPSN 18,5 %. Společně s poplatkem za uzavření smlouvy, který je 90.000 Kč, zaplatí celkovou částku za 20 let 2.952.000 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Občanský průkaz
 • Plnoletost
 • Bez dluhů vůči VITACREDIT
 • Doložení příjmu za poslední 3 měsíce
 • Vlastnictví nemovitosti/poskytne ji 3. osoba

Společnost VITACREDIT s.r.o. se sídlem v Olomouci působí po celé České republice. Na finančním trhu se pohybuje od roku 2010. Za tuto dobu společnost VITACREDIT nasbírala mnoho zkušeností na poli úvěrové činnosti. Poskytují úvěry pro spotřebitele, malé podnikatele i firmy. Společnost se stala členem České leasingové a finanční asociace. Od České národní banky získala roku 2018 licenci k poskytování úvěrů.

VITACREDIT půjčka

VITACREDIT, s.r.o. je nebankovní společnost poskytující nebankovní půjčky, která se specializuje na poskytování úvěrů s ručením nemovitostí. VITACREDIT, s.r.o. nabízí 4 různé typy úvěrů: úvěr pro spotřebitele, úvěr pro podnikatele, úvěr pro právnické osoby a úvěr na konsolidace, řešení exekucí a dražeb. Klient může získat bezúčelový úvěr na cokoliv a úvěr účelově vázaný, například pro podnikatele.

 • Úvěr pro spotřebitele
 • Úvěr pro podnikatele
 • Úvěr pro právnické osoby
 • Úvěr na konsolidace, řešení exekucí a dražeb

VITACREDIT půjčka pro spotřebitele

Bez udání důvodu si klient může půjčit u VITACREDIT, s.r.o. až 3.000.000 Kč. Pokud je VITACREDIT půjčka do výše 499.000 Kč, je doba splatnosti od 1 roku do 15 let. Má-li klient zájem o vyšší půjčku, doba splatnosti se prodlužuje až na 20 let. O půjčku je možné zažádat online přes úvěrovou kalkulačku, která je k nalezení na webových stránkách VITACREDIT. Roční úroková sazba začíná na 10,9 %. VITACREDIT půjčka je úvěr ručený nemovitostí, kdy nemovitost může vlastnit a zastavit i třetí osoba.

VITACREDIT půjčka pro podnikatele

Pro podnikatele začíná roční úroková sazba na 8,9 %. I podnikatelé si mohou sjednat bezúčelový či účelový úvěr. Výše a doba splácení se rovná výše zmíněnému úvěru na cokoliv. Stejně tak je důležité ručení nemovitosti, které je u VITACREDIT, s.r.o. podmínkou. VITACREDIT poskytuje i krátkodobé úvěry na 4 a 6 měsíců s odloženou splátkou jistiny. Ke každému klientovi se přistupuje individuálně.

VITACREDIT půjčka pro právnické osoby

Pro právnické osoby klesá roční úroková sazba na 7,9 % a výše úvěru je až 50 milionů Kč, splatnost úvěru je od 6 měsíců do 10 let. Nebankovní úvěr pro právnické osoby zajištěný nemovitostí je úvěr určený zejména pro společnosti s ručením omezeným a akciové společnosti, které potřebují rychle a individuálně řešit aktuální finanční situaci v rámci své podnikatelské činnosti. Zpravidla se jedná o úhradu obchodních závazků, dočasné pokrytí krátkodobých výkyvů ve výrobě, nákup zboží a služeb, popř. zajištění jiných provozních potřeb. Nebankovním úvěrem pro právnické osoby lze financovat také developerské nebo investiční projekty, akviziční činnost popř. jiné finančně náročnější podnikatelské záměry.

Úvěr na konsolidace, řešení exekucí a dražeb

VITACREDIT půjčka na tyto účely je určená klientům, kteří se dostali do velmi špatné finanční situace a potřebují finanční injekci na její akutní řešení. VITACREDIT půjčka jim rychlou finanční injekci může nabídnout, je však nutné zvážit veškeré podmínky a poplatky spojené s takovým druhem půjček. Při rozhodování může pomoci úvěrová kalkulačka. Na úvěrové kalkulačce klient vyplní informace ohledně svých nesplacených pohledávek a kalkulačka vypočítá celkovou výši splátky. Roční úroková sazba začíná na 16 %.

VITACREDIT půjčka – jak na sjednání

Podání žádosti o půjčku probíhá prostřednictvím formuláře nebo bezplatné telefonní infolinky. Dále následuje:

 • Osobní návštěva manažera dle časových možností klienta
 • Rychlé posouzení žádosti
 • Podpis smlouvy na místě zvoleném klientem
 • Peníze odeslány na účet klienta již 2 dny po podpisu

Co je potřeba k vyřízení nebankovní půjčky VITACREDIT

Před poskytnutím nebankovní půjčky musí být posouzena bonita žadatele, tj. jeho schopnost poskytnutý úvěr splácet. Za tímto účelem bude společnost VITACREDIT, s.r.o. vyžadovat od žadatele o úvěr pravdivé a úplné identifikační údaje, údaje o osobním statusu a dále informace o příjmech a výdajích žadatele. V případě podnikatelských úvěrů jsou rovněž vyžadovány úplné pravdivé identifikační a statusové údaje a informace o hospodaření žadatele.

VITACREDIT půjčka recenze

VITACREDIT vyniká ve své kategorii tím, že nabízí úvěr do výše 3.000.000 Kč, což není u nebankovních společností běžné. Samozřejmě to je vykoupeno zastavením nemovitosti, kterou může poskytnout i třetí osoba. VITACREDIT nenabízí pojištění proti neschopnosti splácet, což poskytují například jiné společnosti. VITACREDIT půjčka se od jiných produktů liší vysokou roční úrokovou sazbou. To znamená, že pokud si klient půjčí 500.000 Kč na 20 let, nakonec může zaplatit více než trojnásobek původní výše půjčky (konkrétně 1.625.000 Kč). U VITACREDIT je navíc potřeba zaplatit jednorázový poplatek za sjednání nebankovní půjčky, který se liší podle výše úvěru.

Vždy je potřeba myslet na to, že úvěr klienta zatíží na mnoho měsíců či let do budoucna, a proto je nezbytné zvážit, zda bude klient schopný úvěr splácet. VITACREDIT přichází poměrně s vysokou úrokovou sazbou, VITACREDIT půjčka může být v konečném výsledku několikanásobně přeplacena.

Tip: Podívejte se také, jaké podmínky nabízí půjčka Zonky.

VITACREDIT kontakt

Sídlo společnosti VITACREDIT, s.r.o. se nachází v Olomouci: Wellnerova 1215/1, Nová Ulice, 779 00 Olomouc .

VITACREDIT, s.r.o. nemá po České republice žádné pobočky a operuje výhradně online. Společnost je možné kontaktovat prostřednictvím webové stránky na live chatu nebo na Facebooku. K dispozici je také infolinka na čísle 800 81 82 83, která je v provozu od pondělí do pátku od 7:30 do 16:00. Poslední kontaktní možnost je pomocí emailové adresy info@vitacredit.cz nebo přes datovou schránku 5avmf92.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku