Vitacredit půjčka | VímVíc.cz

Vitacredit půjčka

 • Nebankovní úvěr do výše 3 000 000 korun.
 • Splatnost až 20 let.
 • Úvěr na konsolidace, řešení exekucí a dražeb.
 • Úvěr ručený nemovitosti.
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 50 000 Kč - 3 000 000 Kč
Splatnost od - do 12 - 240 měsíců
Úrok od 10.9 %
RPSN od 17.7 %

Výhody půjčky:

 • Výše úvěru až do 3 000 000 korun.
 • I pro lidi v exekucích nebo v tíživé finanční situaci.
 • Vyřízení online.
 • Dlouhá doba splácení až 20 let.
 • Ričení nemovitostí i skrze třetí osobu.

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si u Vitacreditu půjčil 900 000 korun na 20 let. V takovém případě činí měsíční splátka 11 925 korun. Roční úroková sazba je na 10,9%, RPSN na 17,7%. Společně s poplatkem za zprostředkování půjčky, který je 63 000 korun, zaplatí celkovou částku za 20 let 2 925 000 korun. "

Podmínky půjčky:

 • Občanský průkaz a plnoletost.
 • Bez dluhů u Vitacreditu.
 • Doložení příjmu za poslední 3 měsíce.
 • Vlastníte nemovitost/poskytne ji 3. osoba.

Vitacredit s.r.o.

Vitacredit je nebankovní společností, která se specializuje na poskytování úvěrů s ručením nemovitostí. Vitacredit nabízí čtyři různé typy úvěrů: úvěr na cokoliv, úvěr pro podnikatele, úvěr pro korporace a úvěr na konsolidace, řešení exekucí a dražeb. Získat tak můžete bezúčelový úvěr na cokoliv a úvěr účelově vázaný, například pro podnikatele. V roce 2018 získal Vitacredit licenci od České národní banky k poskytování spotřebitelských úvěrů.

Úvěr na cokoliv

Bez udání důvodu si můžete u Vitacredit půjčit až 3 000 000 korun. U úvěru do 499 000 je doba splatnosti od 1 roku do 15 let. Pokud máte zájem o vyšší půjčku, doba splatnosti se prodlužuje až na 20 let. O půjčku si můžete zažádat online skrze úvěrovou kalkulačku, kterou najdete na webových stránkách Vitacreditu. Roční úroková sazba začíná na 10,9%. Jedná se o úvěr ručený nemovitostí, kdy nemovitost může vlastnit a zastavit i třetí osoba.

Úvěr pro podnikatele a úvěr pro korporace

Pro podnikatele začíná roční úroková sazba na 8,9%. I podnikatelé si mohou sjednat bezúčelový či účelový úvěr. Výše a doba splácení se rovná výše zmíněnému úvěru na cokoliv. Stejně tak je důležité ručení nemovitosti, které je u Vitacreditu podmínkou.

Pro korporace se podmínky zásadně nemění, jen klesá roční úroková sazba na 6,9%.

Úvěr na konsolidace, řešení exekucí a dražeb

Je otázkou, zda je vůbec etické nabízet jako řešení exekucí zastavení nemovitosti a úvěr. K procesu oddlužení vedou i příjemnější cesty, přesto je půjčka u Vitacreditu možná. Na úvěrové kalkulačce vyplníte informace ohledně vašich nesplacených pohledávek a Vitacredit vám vypočítá celkovou výši vaší splátky. Roční úroková sazba začíná na astronomických 16%.

Vitacredit recenze

Vitacredit vyniká ve své kategorii tím, že nabízí úvěr do výše 3 000 000 korun, což není u nebankovních společností běžné. Samozřejmě to je vykoupeno zastavením nemovitosti, kterou může poskytnout i třetí osoba. Vitacredit nenabízí pojištění proti neschopnosti splácet, což například jiné společnosti poskytují. Vitacredit se od jiných společností, jako Zonky nebo Zaplo liší vysokou roční úrokovou sazbou. To znamená, že pokud si například půjčíte 500 000 korun na 20 let, nakonec můžete zaplatit více než trojnásobek původní výše půjčky (konkrétně 1 625 000 korun). U Vitacredit navíc musíte zaplatit jednorázový poplatek za sjednání půjčky, který se liší podle výši úvěru. Je tedy na každém, zda je ochoten se takovým podmínkám upsat.

Vitacredit kontakt

Sídlo společnosti naleznete v Olomouci, konkrétně na adrese Selské náměstí 9/43.

Vitacredit nemá po České republice žádné pobočky a operuje výhradně online. Kontaktovat tak můžete společnost skrze webové stránky na live chatu nebo na Facebooku. K dispozici je také infolinka na čísle 800 81 82 83, která je v provozu od pondělí do pátku od 7:30 do 16:00. Poslední kontaktní možnost je pomocí emailové adresy info@vitacredit.cz nebo skrze datovou schránku 5avmf92.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku