VITACREDIT půjčka | VímVíc.cz

VITACREDIT půjčka

 • Nebankovní úvěr do výše 3 000 000 korun
 • Splatnost až 20 let
 • Úvěr na konsolidace, řešení exekucí a dražeb
 • Úvěr ručený nemovitostí
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 50 000 Kč - 3 000 000 Kč
Splatnost od - do 12 - 240 měsíců
Úrok od 10,9 %
RPSN od 17,8 %

Výhody půjčky:

 • Výše úvěru až do 3 000 000 korun
 • Úvěr dostupný pro lidi v exekucích nebo v tíživé finanční situaci
 • vyřízení online
 • Dlouhá doba splácení až 20 let
 • Ručení nemovitostí i skrze třetí osobu

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si u VITACREDIT půjčil 900 000 korun na 20 let. V takovém případě činí měsíční splátka 11 925 korun. Roční úroková sazba je na 10,9 %, RPSN na 17,7 %. Společně s poplatkem za zprostředkování půjčky, který je 63 000 korun, zaplatí celkovou částku za 20 let 2 925 000 korun. "

Podmínky půjčky:

 • Občanský průkaz a plnoletost
 • Bez dluhů vůči VITACREDIT
 • Doložení příjmu za poslední 3 měsíce
 • Vlastnictví nemovitosti/poskytne ji 3. osoba

VITACREDIT půjčka

VITACREDIT, s.r.o. je nebankovní společnost, která se specializuje na poskytování úvěrů s ručením nemovitostí. VITACREDIT, s.r.o. nabízí čtyři různé typy úvěrů: úvěr na cokoliv, úvěr pro podnikatele, úvěr pro korporace a úvěr na konsolidace, řešení exekucí a dražeb. Získat tak klient může bezúčelový úvěr na cokoliv a úvěr účelově vázaný, například pro podnikatele. V roce 2018 získal VITACREDIT, s.r.o. licenci od České národní banky k poskytování spotřebitelských úvěrů.

 • Úvěr pro korporace,
 • úvěr pro podnikatele,
 • úvěr na konsolidaci, řešení exekucí a dražeb,
 • úvěr na cokoliv.

VITACREDIT půjčka na cokoliv

Bez udání důvodu si klient může u VITACREDIT, s.r.o. půjčit až 3 000 000 korun. Pokud je VITACREDIT půjčka do výše 499 000 Kč, je doba splatnosti od 1 roku do 15 let. Má-li klient zájem o vyšší půjčku, doba splatnosti se prodlužuje až na 20 let. O půjčku je možné zažádat online skrze úvěrovou kalkulačku, která je k nalezení na webových stránkách VITACREDIT. Roční úroková sazba začíná na 10,9 %. VITACREDIT půjčka je úvěr ručený nemovitostí, kdy nemovitost může vlastnit a zastavit i třetí osoba.

VITACREDIT půjčka pro podnikatele a úvěr pro korporace

Pro podnikatele začíná roční úroková sazba na 8,9 %. I podnikatelé si mohou sjednat bezúčelový či účelový úvěr. Výše a doba splácení se rovná výše zmíněnému úvěru na cokoliv. Stejně tak je důležité ručení nemovitosti, které je u VITACREDIT, s.r.o. podmínkou.

Pro korporace se podmínky zásadně nemění, pouze klesá roční úroková sazba na 6,9 %.

Úvěr na konsolidace, řešení exekucí a dražeb

VITACREDIT půjčka na tyto účely je určená klientům, kteří se dostali do velmi špatné finanční situace a potřebují finanční injekci na její akutní řešení. VITACREDIT půjčka jim rychlou finanční injekci může nabídnout, je však nutné zvážit veškeré podmínky a poplatky, které jsou s takovým druhem půjček spojené. Při rozhodování může pomoci úvěrová kalkulačka. Na úvěrové kalkulačce klient vyplní informace ohledně svých nesplacených pohledávek a kalkulačka vypočítá celkovou výši splátky. Roční úroková sazba začíná na 16 %.

VITACREDIT půjčka – jak na sjednání?

Podání žádosti o půjčku probíhá prostřednictvím formuláře nebo bezplatné telefonní infolinky. Dále následuje:

 • Osobní návštěva manažera dle časových možností klienta,
 • rychlé posouzení žádosti,
 • podpis smlouvy na místě zvoleném klientem,
 • peníze odeslány na účet klienta již 2 dny po podpisu.

Co je potřeba k vyřízení nebankovní půjčky VITACREDIT?

Před poskytnutím nebankovní půjčky musí být posouzena bonita žadatele, tj. jeho schopnost poskytnutý úvěr splácet. Za tímto účelem bude tedy společnost VITACREDIT, s.r.o. vyžadovat od žadatele o úvěr pravdivé a úplné identifikační údaje, údaje o osobním statusu, a dále informace o příjmech a výdajích žadatele.

V případě podnikatelských úvěrů jsou rovněž vyžadovány úplné pravdivé identifikační a statusové údaje a informace o hospodaření žadatele.

VITACREDIT půjčka recenze

VITACREDIT vyniká ve své kategorii tím, že nabízí úvěr do výše 3 000 000 korun, což není u nebankovních společností běžné. Samozřejmě to je vykoupeno zastavením nemovitosti, kterou může poskytnout i třetí osoba. VITACREDIT nenabízí pojištění proti neschopnosti splácet, což například jiné společnosti poskytují. VITACREDIT půjčka se od jiných produktů liší vysokou roční úrokovou sazbou. To znamená, že pokud si například klient půjčí 500 000 korun na 20 let, nakonec může zaplatit více než trojnásobek původní výše půjčky (konkrétně 1 625 000 korun). U VITACREDIT je navíc potřeba zaplatit jednorázový poplatek za sjednání nebankovní půjčky, který se liší podle výše úvěru.

Vždy je potřeba myslet na to, že úvěr klienta zatíží na mnoho měsíců či let do budoucna, a proto je nezbytné zvážit, zda bude klient schopný úvěr splácet. VITACREDIT přichází poměrně s vysokou úrokovou sazbou, VITACREDIT půjčka tak může být v konečném výsledku několikanásobně přeplacena.

Tip: Podívejte se také, jaké podmínky nabízí Zonky půjčka.

VITACREDIT kontakt

Sídlo společnosti VITACREDIT, s.r.o. se nachází v Olomouci, konkrétně na adrese Selské náměstí 9/43.

VITACREDIT, s.r.o. nemá po České republice žádné pobočky a operuje výhradně online. Kontaktovat je možné společnost skrze webové stránky na live chatu nebo na Facebooku. K dispozici je také infolinka na čísle 800 81 82 83, která je v provozu od pondělí do pátku od 7:30 do 16:00. Poslední kontaktní možnost je pomocí emailové adresy info@vitacredit.cz nebo skrze datovou schránku 5avmf92.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku