Equa bank Spořicí účet MAX | rb.cz | VímVíc.cz

Equa bank Raiffeisenbank Spořicí účet MAX

Equa bank Spořicí účet MAX zhodnotil finance úrokovou sazbou až 1 % p.a. Založení nového spořicího účtu MAX není možné. Klienti mohou využít nabídky Raiffeisenbank spoření na rb.cz.
Mám zájem o spořicí účet
Maximální úrok 1 %
Vyžadován běžný účet? Ano
Karta k účtu? Ne
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

  • Historické úročení:
  • Od 0 Kč do 500.000 Kč – 0,1 %
  • Od 500.001 Kč – 1 %

Další informace:

Založení nového spořicího účtu MAX není možné. Klienti mohou využít nabídku Raiffeisenbank spoření na rb.cz

Spoření mohl klient spravovat prostřednictvím Equa bank internetového bankovnictví

Nebyl požadován minimální vklad nebo zůstatek na účtu

Podmínky spořicího účtu:

  • Běžný účet

Produkty a služby Raiffeisenbank Equa bank

S účinností od 1. ledna 2022 došlo ke sloučení Equa bank a. s. a Raiffeisenbank a. s.. Equa bank a. s. jako společnost zanikla a všechna práva i povinnosti ze smluvních vztahů přechází na Raiffeisenbank a. s.. S Equa bank se klienti potkávají i po 1. 1. 2022. Pod značkou Equa bank Raiffeisen poskytuje Raiffeisenbank služby tak, jak je klienti znali v minulosti. Pro aktuální nabídku spořicích účtů top Raiffeisenbank a jiných produktů je třeba obrátit se na Raiffeisenbank a na webovou stránku rb.cz.

Úroková sazba Equa bank Spořicího účtu MAX

Equa Spořicí účet MAX nabízel zhodnocení financí úrokem ve výši až 1 % p.a. pro vklady nad 500.000 Kč. Založení, vedení i zrušení spořicího účtu bylo zcela zdarma. Peníze byly klientům kdykoliv k dispozici na rozdíl od termínovaného vkladu. Jestliže byl klient již klientem banky, založení Equa spořicího účtu MAX zvládl do 5 minut prostřednictvím Equa bank internetového bankovnictví v záložce Spoření. V případě, že ještě nebyl klientem Equa bank Raiffeisen, stačilo, aby si sjednal Equa bank spoření na jakékoliv Equa bank pobočce. Založení nového spořicího účtu MAX není již nabízené. Pro produkty Raiffeisenbank spoření je nutné obrátit se na webové stránky www.rb.cz.

Poplatky spořicího účtu MAX byly následující. Elektronický měsíční výpis byl zdarma, zaslání výpisu poštou stálo 29 Kč. Odchozí úhrady byly účtovány částkou 9 Kč, příchozí úhrady (domácí platby) byly zdarma. Naopak odchozí úhrada jako expresní domácí platba stála 29 Kč, příchozí zahraniční platba stála taktéž 29 Kč. Pokud si klient není jistý s výběrem nejlepšího spořicího úču, měl by využít spořicí účty srovnání nebo si pročíst Equa bank recenze.

Jak založit Equa bank Spořicí účet MAX

Aktuálně není možné založit si nový Equa bank spořicí účet MAX. Následující informace jsou zde ponechané pro případné srovnání. Aktuální nabídka spořicích účtů top Raiffeisenbank je k dispozici na webové stránce rb.cz. Spořicí účet MAX si mohl klient založit u Equa bank zdarma a bez poplatků. Založit Equa bank spoření bylo možné online odkudkoliv. Online založení Equa bank Spořicího účtu MAX bylo intuitivní a snadné. K nalezení bylo v Equa bank internetovém bankovnictví, v záložce Spoření. Pro ty, kteří nebyli dosud klienty banky, byla smlouva o uzavření spořicího účtu MAX založena na kterékoliv pobočce.

V případě, že klient nechtěl využít možnosti založení Equa bank Spořicího účtu MAX online, i když byl stávajícím klientem Equa bank Raiffeisen, mohl si sjednat Equa bank spořicí účet MAX na kterékoliv Equa bank pobočce. Minimální vklad na spořicím účtu nebyl požadován. Ke spořicímu účtu MAX se nevydávala platební karta. Není-li si klient jistý s výběrem nejlepšího spořicího účtu, měl by využít online spořicí účty srovnání případně si projít několik Equa bank recenzí.

Výhody Spořicí účtu Equa bank MAX

Spořicí účet Equa bank MAX mohl být otevřený už do 5 minut. Své úspory měl klient ihned k dispozici a mohl je použít kdykoliv bez poplatku například v porovnání s termínovaným vkladem. Spořicí účet Equa bank MAX mohl spravovat z aplikace Equa bank internetového bankovnictví, které získal zdarma k účtu. Na spořicí účet Equa bank MAX bylo možné vložit hotovost prostřednictvím jakékoliv pobočky České pošty.

Jiné druhy spoření u Equa bank Raiffeisen

Equa bank Raiffeisen umožňovala i jiné druhy spoření než spořicí účet MAX. Avšak po spojení s Raiffeisenbank se veškeré produkty přesunuly do nabídky právě zmíněné RB banky. RB banka má aktuálně v nabídce Raiffeisenbank spořicí účet HIT PLUS a další druhy spoření. Je to termínovaný vklad s úrokem až 5,5 % ročně. Termínovaný vklad nabízí výši vkladu od 10.000 Kč až do 30 milionů korun.

Dalším typem RB spoření je Raiffeisenbank stavební spoření s akčními výnosy. Raiffeisenbank stavební spoření poskytuje úrok 7,99 % p.a. Státní podpora je 10 % z vkladů, až 2.000 Kč ročně. Raiffeisenbank spořicí účet HIT PLUS nabízí maximální úrok 5,5 % ročně.

Raiffeisenbank spořicí účet HIT PLUS

Úspory se neustále zhodnocují. Stačí, aby klient zaplatil 3× měsíčně kartou a získá úrokovou sazbu 5,5 % p. a. až do výše vkladu 500.000 Kč. Raiffeisenbank spořicí účet HIT PLUS je zdarma, zřízení i vedení spořicího účtu a bezhotovostní transakce jsou zdarma. Spořicí účet Raiffeisenbank HIT PLUS nemá žádné výpovědní lhůty. Se službou Inteligentní spoření si může klient úplně automaticky převádět peníze mezi běžným a spořicím účtem Raiffeisenbank.

Sloučení Equa bank a Raiffeisenbank a. s.

S účinností od 1. ledna 2022 došlo ke sloučení Equa bank a Raiffeisenbank a. s. Equa bank a. s. jako společnost zanikla a všechna práva i povinnosti ze smluvních vztahů přešla na společnosti RB bank a. s. S Equa bank se klienti potkávali i po 1. 1. 2022. Pod značkou Raiffeisenbank Equa bank poskytuje RB bank služby tak, jak je klienti znali v minulosti. Od 1. 7. 2023 není možné odeslat platbu ani zrealizovat inkaso s kódem banky 6100. Původní kód banky 6100 (patřící Equa bank) již není dostupný a všechny banky mají povinnost vyjmout kód banky 6100 od 1. 7. ze svých číselníků.

Webové stránky equabank.cz již taktéž neexistují. Při zadání webové stránky equabank.cz dojde k přesměrování na stránky RB banky www.rb.cz. Internetové a mobilní bankovnictví Equa bank je také nedostupné. Všechny finanční produkty a služby najdou klienti pouze v bankovnictví Raiffeisenbank. S dotazy ohledně zrušení kódu banky 6100 nebo s otázkami směřujícími na internetové bankovnictví Raiffeisenbank je možné obrátit se na Raiffeisenbank infolinku. Více informací a odpovědí na různé otázky jsou k dispozici na webové stránce www.rb.cz/spojeni-equa/osobni.

Raiffeisenbank kontakt

Klient může navštívit RB bank na jedné z mnoha Raiffeisenbank poboček, které jsou k nalezení po celé České republice. Pro rychlé vyřízení dotazů je sjednaný online chat v mobilním a Raiffeisenbank internetovém a bankovnictví. Raiffeisenbank kontakt má klientskou linku na telefonním čísle +420 412 440 000, která je v provozu každý den od 7 do 22 hodin.

Blokační linka Raiffeisenbank pro případ hlášení ztráty nebo zneužití karty je dostupná na číslech +420 412 446 402 nebo 844 112 233. E-mailová adresa pro obecné dotazy k bance a jejím produktům je info@rb.cz. ID datové schránky je skzfs6u a IČ Raiffeisenbank je 49240901. Centrála společnosti se nachází na adrese Raiffeisenbank a.s., Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4.

Equa bank kontakt

Při vstupu na webovou stránku equabank.cz dojde k přesměrování na stránku rb.cz. Equa bank kontakt již není rozdělený a přísluší mu kontakt na banku Raiffeisenbank. Sídlo banky se nachází na adrese Hvězdova 1716/2b,140 78 Praha pod obchodním názvem Raiffeisenbank a.s. Kompletní seznam Equa bank Raiffeisenbank poboček a bankomatů, včetně adresy, se nachází na webových stránkách Equa bank Raiffeisenbank na rb.cz. Společnost Equa bank a.s. zanikla fúzí se společností Raiffeisenbank a.s. ke dni 1. 1. 2022. Finanční produkty nyní poskytuje společnost Raiffeisenbank, u které mohou klienti využít Raiffeisenbank kontakty.