Proč být s námi

Sídlíme v nádherných a moderních kancelářích přímo v srdci Prahy - na Revoluční 7 (náměstí Republiky). Je zde skvělá dostupnost na MHD, v okolí řada restaurací a všude se dostanete zachvíli. Přímo na pracovišti máme fotbálek i basketbal. Přijď se k nám přesvědčit. Rádi tě uvítáme.

„V obchodním oddělení je výborná parta lidí a hodně se i nasmějeme. Občas si zajdeme posedět, nebo si zakopat fotbálek, prostě se snažíme utužovat partu i mimo práci.“ Richard Biško, Obchodní oddělení
"Každý den je pro mě jiný, stále se u nás něco děje a mám prostor pro realizaci svých nápadů, rozhodně nám tady nuda nechybí.“ Ondra Tejkl, Marketingové oddělení

Jsi náš člověk?

Máte kreativního či obchodního ducha a víte, že byste tento text napsali lépe? Máte chuť na sobě stále pracovat? U nás ve firmě vám k tomu dáme příležitost. Pořádáme teambuildingové akce, sportujeme a v neposlední řadě se aktivně účastníme charitativních akcí několikrát do roka.

Co děláme?

Denně pro vás připravujeme ve spolupráci s tuzemskými i zahraničními hotely, letovisky a cestovními kancelářemi výhodné slevy na letní i zimní dovolenou, wellness pobyty či romantické víkendy pro dva. Na Pepa.cz najdete také mnoho hromadných slev z oblasti módy, zboží, zážitků a nebo velmi oblíbených slev na jídlo a pití.

Fotogalerie

Zábava v Pepa.cz
Pepa.cz
Zábava v Pepa.cz
Zábava v Pepa.cz
Ředitel v Pepa.cz
Tým Pepa.cz
Obchodníci v Pepa.cz
Nástěnka v Pepa.cz

Hodnocení

Přidat hodnocení

Zaměření firmy

E-commerce