Údaje

Sídlo firmy:

Pod višňovkou 23/č.p.1662, 140 00 Praha 4

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

25719751

Založení / Zapsání do OR*:

14. 12. 1998

Právní forma:

a.s.

Web:

www.m2c.eu

O společnosti

M2C je česká společnost poskytující služby integrovaného facility managmentu a to v oblasti ostrahy, úklidu a údržby na mezinárodní úrovni. Při práci s klienty se snaží být co nejvíce spolehlivá a moderní. Využívá nejmodernějších technologií pro poskytnutí co nejlepších služeb svým klientům.

Historie společnosti

Počátek společnosti sahá do roku 1992, kdy byla založena studenty jako vysokoškolská organizace za účelem poskytnutí pořadatelských služeb. Později započala se zajištěním ostrahy v hotelech, nákupních centrech, průmyslových a logistických zónách nebo na kulturních akcích. Jejími stálými klienty jsou například Státní opera Praha, Český slavík nebo Česká Miss. Největším klientem však zůstává energetická skupina ČEZ, kde firma odvedla práci v rámci zajištění ostrahy tohoto enormního objektu.

Momentálně působí firma M2C v jedenácti zemích díky spolupráci s mezinárodní aliancí 21st FM. Společnost se pyšní více jak 1 300 spokojenými klientů a ročním obratem až 1,5 miliardy korun. M2C zaměstnává 5 500 profesionálů, kteří jsou pro svou práci ti nejlepší.

Kariéra v M2C

Hledáte práci, ve které se budete moci rozvíjet a stále zlepšovat? Společnost M2C hledá kvalitní zaměstnance, kteří budou dělat svou práci u M2C dobře a zároveň je bude bavit. Dokáží ji také řádně odměnit a to například stravenkami, sick days, výročními odměnami, 10% slevou na zájezdy EXIM TOURS nebo teambuldingovými akcemi a spoustou dalších benefitů. Firma nabízí dokonce i studentské stáže. Pro udržení toho nejlepšího personálu dbá na stálé vzdělávání a školení zaměstnanců nebo dokonce i jejich postup v kariéře. Podívejte se ještě dnes, jaká volná pracovní místa nabízí a vyberte si to své.

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 12 dny
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - OPD - Praha
Pracuji ve společnosti M2C na plný úvazek 5-7 let.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Výplata včas. BM M.M. Kolegové.

Negativa firmy:

X let podprůměrný plat. Náborové oddělení.

Doporučení pro management firmy:

Zvýšení hodinové mzdy. Zjistit rozdíl: Přiměřená doba pro oddech a jídlo / přestávka v práci. Zamyslet se nad tím, proč zaznívá tolik kritiky.

před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní - Trmice
Pracoval(a) jsem ve společnosti M2C jako nezávislý pracovník, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Kde nic není. tam... ? Však sami víte.

Negativa firmy:

Blekáč v Trmicích. Žádná pozitiva, zaměstnanci M2C jsou arogantní, drzí, ale hulit 3x za hodinu vedle vrátnice to jim jde bezvadně, když je za to budete platit, tak budou za rok milionáři. Potřeboval jsem tam něco zařídit, ale v podstatě mne poslali do ... Jestli takto budou pokračovat, tak jim do budoucna založím vlastní You tube kanál. Byli v pohodě nahráni na velice kvalitní záznamové zařízení, jelikož se tím zabývám. Věděl jsem od poloviny bývalých zaměstnanců co je to za Stachanovce. Bohužel, nebo spíše naštěstí nelhali. Jelikož jsem si je zhruba před dvěma měsíci oblíbil, budu s nimi i nadále spolupracovat. :-)

Doporučení pro management firmy:

Vyměňte si jednu celou směnu a možná se s tím dá něco dělat, dále si dejte bacha na osobní prohlídky, je to protizákonné. Naučte je hlavně úctě k návštěvám.

před 1 měsícem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti M2C jako nezávislý pracovník, do roku 2016.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

střídání zaměstnanců hlavně cizích nelze se domluvit slibují nejnižší cenu na trhu za špatně a nedostatečně odvedenou práci , odměňování žádné vymývání mozků vůbec nedoporučuji

před 1 měsícem
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti M2C na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Benefity, mezinárodní působení

Negativa firmy:

Zobrazit všechna hodnocení (13)

Zaměření firmy

Management Služby Bezpečnostní agentura Facility management