Údaje

Sídlo firmy:

Pod višňovkou 23/č.p.1662, 140 00 Praha 4

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

25719751

Založení / Zapsání do OR*:

14. 12. 1998

Právní forma:

a.s.

Web:

www.m2c.eu

O společnosti

M2C je česká společnost poskytující služby integrovaného facility managmentu a to v oblasti ostrahy, úklidu a údržby na mezinárodní úrovni. Při práci s klienty se snaží být co nejvíce spolehlivá a moderní. Využívá nejmodernějších technologií pro poskytnutí co nejlepších služeb svým klientům.

Historie společnosti

Počátek společnosti sahá do roku 1992, kdy byla založena studenty jako vysokoškolská organizace za účelem poskytnutí pořadatelských služeb. Později započala se zajištěním ostrahy v hotelech, nákupních centrech, průmyslových a logistických zónách nebo na kulturních akcích. Jejími stálými klienty jsou například Státní opera Praha, Český slavík nebo Česká Miss. Největším klientem však zůstává energetická skupina ČEZ, kde firma odvedla práci v rámci zajištění ostrahy tohoto enormního objektu.

Momentálně působí firma M2C v jedenácti zemích díky spolupráci s mezinárodní aliancí 21st FM. Společnost se pyšní více jak 1 300 spokojenými klientů a ročním obratem až 1,5 miliardy korun. M2C zaměstnává 5 500 profesionálů, kteří jsou pro svou práci ti nejlepší.

Kariéra v M2C

Hledáte práci, ve které se budete moci rozvíjet a stále zlepšovat? Společnost M2C hledá kvalitní zaměstnance, kteří budou dělat svou práci u M2C dobře a zároveň je bude bavit. Dokáží ji také řádně odměnit a to například stravenkami, sick days, výročními odměnami, 10% slevou na zájezdy EXIM TOURS nebo teambuldingovými akcemi a spoustou dalších benefitů. Firma nabízí dokonce i studentské stáže. Pro udržení toho nejlepšího personálu dbá na stálé vzdělávání a školení zaměstnanců nebo dokonce i jejich postup v kariéře. Podívejte se ještě dnes, jaká volná pracovní místa nabízí a vyberte si to své.

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
Zobrazit všechna hodnocení (19)

Zaměření firmy

Management Služby Bezpečnostní agentura Facility management