Expobank spořicí účet | VímVíc.cz

Expo spořicí účet

Spořicí účet od Expobank poskytuje zhodnocení vašich peněz až do výše 13,5 milionu korun. Váš vklad bude navíc u Expobank 100% pojištěný do částky 100 000 Euro.

Mám zájem o spořící účet
Maximální úrok 1,6 %
Vyžadován běžný účet? Ano
Karta k účtu? Ano
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

  • Od 0 Kč - 1,6 %

Další informace:

Výhodami spořicího účtu od Expobank je měsiční připisování úroků, uzavření účtu je bez skrytých poplatků nebo sankcí. Expobank nevyžaduje žádné minimální zůstatky.

Podmínky spořícího účtu:

  • Dva doklady totožnosti
  • Výpis z bankovního účtu
  • Ověřovací platba - minimálně 1 Kč

Úroková sazba spořicího účtu Expobank

Expobank nabízí možnost kombinace služeb běžného i spořicího účtu najednou. Peníze máte po celou dobu k dispozici a můžete je z účtu kdykoliv vybrat. Ke spořicímu účtu od Expobank zdarma získáte také zřízení a vedení účtu s internetovým bankovnictvím a výpisy zasílány do emailu každý měsíc. K založení spořicího účtu potřebujete jen doklad totožnosti, výpis z bankovního účtu a ověřovací platbu minimálně 1 Kč.

Výhody spořícího účtu Expobank

Expobank poskytuje ke spořicímu účtu celou řadu dalších služeb zcela zdarma a bez skrytých poplatků. Založení i vedení účtu získáte zdarma. Získáte také bezplatnou službu výpisů, které jsou zasílané e-mailem, vklady a domácí příchozí transakce, zřízení 1 trvalého příkazu a 1 odchodí platby měsičně.

Založení spořicího účtu Expobank

Ke zřízení spoření u Expobank potřebujete dva doklady totožnosti a výpis z bankovního účtu. Pro dokončení je nutností zaslat ověřovací platbu ve výši minimálně 1 Kč z vašeho běžného bankovního účtu. Pokud tyto podmínky splníte, můžete hned v internetovém bankovnictví svůj spořicí účet začít spravovat.