Equa bank Spořící účet MAX | VímVíc.cz

Equa bank Spořící účet MAX

Založte si zdarma Equa bank Spořící účet MAX a nechte zhodnotit své finance úrokovou sazbou až 1 % p.a. Equa bank od vás nepožaduje žádné skryté poplatky za založení účtu, ani žádný minimální počáteční vklad.
Mám zájem o spořící účet
Maximální úrok 1 %
Vyžadován běžný účet? Ano
Karta k účtu? Ne
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

  • Od 0 Kč do 500.000 Kč – 0,1 %
  • Od 500.001 Kč – 1 %

Další informace:

Spoření můžete spravovat prostřednictvím Equa bank internetového bankovnictví

Není požadován minimální vklad nebo zůstatek na účtu

S penězi je možné kdykoliv nakládat bez ztráty výhodné úrokové sazby

Hotovost je možné vložit prostřednictvím jakékoliv z poboček České pošty

Podmínky spořícího účtu:

  • Běžný účet

Úroková sazba Equa bank Spořícího účtu MAX

Equa bank Spořící účet MAX nabízí zhodnocení financí úrokem ve výši až 1 % p.a. pro vklady nad 500.000 Kč. Založení, vedení i zrušení účtu poskytuje Equa bank zcela zdarma. Peníze máte kdykoliv k dispozici. Jestliže jste klientem banky, založení spořícího účtu Equa bank zvládnete do 5 minut prostřednictvím Equa bank internetového bankovnictví v záložce Spoření. V případě, že nejste klientem u Equa bank, stačí, abyste si sjednali Equa bank spoření na jakékoli Equa bank pobočce.

Jak založit Equa bank Spořící účet MAX?

Spořicí účet MAX si můžete založit u Equa bank zdarma a bez poplatků. Založit Equa bank spoření si můžete online odkudkoliv. Online založení Equa bank Spořícího účtu MAX je intuitivní a snadné, najdete jej v Equa bank internetovém bankovnictví, v záložce Spoření. Pro ty, kteří nejsou dosud klienty, bude smlouva o uzavření spořicího účtu MAX založena na kterékoliv pobočce.

V případě, že nechcete využít možnosti založení Equa bank Spořícího účtu MAX online, i když jste stávajícím klientem Equa bank, Equa bank spořicí účet MAX si můžete sjednat na kterékoliv Equa bank pobočce.

Výhody Spořící účtu Equa bank MAX

Váš Spořící účet Equa bank MAX můžete mít otevřený už do 5 minut. Své úspory budete mít ihned k dispozici a můžete je použít kdykoliv bez poplatku. Spořící účet Equa bank MAX můžete spravovat z aplikace Equa bank internetového bankovnictví, které získáte zdarma k účtu. Hotovost můžete vložit na spořící účet Equa bank MAX prostřednictvím jakékoliv pobočky České pošty.

Mezi dalšími nabízenými produkty banky je například oblíbená Equa bank konsolidace, jež nabízí sloučení půjček do výše 800.000 Kč. Díky konsolidaci může klient splácet až o 50 % méně než dosud.

Historie Equa bank

Equa bank má již 500 000 klientů a 52 obchodních míst po celé České republice. Klienti oceňují u Equa bank především jednoduché a moderní online bankovnictví, výběry ze všech bankomatů doma i ve světě zdarma, bezplatné základní služby a produkty, cenovou transparentnost a klientský přístup.

Historie Equa bank se přepsala ke dni 1. 1. 2022, kdy došlo ke sloučení Equa bank a. s. a Raiffeisenbank a. s. Pod značkou Equa bank bude Raiffeisenbank poskytovat služby tak, jak je znáte.

Equa bank kontakt

Pro klienty je připravený Equa bank kontakt na telefonním čísle 222 010 222 nebo 724 010 222. Obě čísla jsou dostupná každý den od 8 do 20 hodin. E-mailová adresa je klientske.centrum@equabank.cz. Datová schránka pro Equa bank kontakt je skzfs6u. Sídlo společnosti se nachází na adrese Hvězdova 1716/2b,140 78 Praha.