Equa bank spořicí účet MAX | VímVíc.cz

Equa bank spořicí účet MAX

Založte si zdarma spořicí účet MAX u Equa bank a nechte zhodnotit vaše finance úrokovou sazbou až 1,5 %. Equa bank od vás nepožaduje žádné skryté poplatky za založení účtu ani žádný minimální počáteční vklad.
Mám zájem o spořící účet
Maximální úrok 1,5 %
Vyžadován běžný účet? Ano
Karta k účtu? Ne
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

  • Od 0 Kč do 500 000 Kč - 0,2 %
  • Od 500 001 Kč - 1,5 %

Další informace:

Spoření můžete spravovat prostřednictvím internetového bankovnictví.

Podmínky spořícího účtu:

  • Bez podmínek.

Úroková sazba Equa bank spořicího účtu MAX

Spořicí účet od Equa bank nabízí zhodnocení vašich financí úrokem ve výši až 1,5 %. Založení, vedení i zrušení účtu poskytuje Equa bank zcela zdarma. Peníze máte kdykoli k dispozici. Jestliže jste klientem Equa bank, založení vašeho spořicího účtu stihnete do 5 minut prostřednictvím internetového bankovnictví. V případě, že nejste klientem u Equa bank stačí, abyste si spoření zřídili na jakékoli pobočce.

Založení Spořicího účtu MAX

Spořicí účet si můžete u Equa bank založit zdarma a bez poplatků. Založit si spoření můžete online z pohodlí domova. Online založení spořicího účtu je intuitivní a snadné. Celkově tvoří online formulář 8 kroků. Vyberete si kartu ke spořicímu účtu (Standard - zdarma, Premium - 3 Kč/den), pojištění, vyplníte mobilní telefonní číslo a další.

Pro ty, kteří dosud nejsou klienty bude smlouva o uzavření spořicí účtu Equa bank doručena kurýrem zdarma. Stačí jednoduše kliknout na tlačítko „Otevřít účet online“. Stávající klienti si mohou spořicí účet dodatečně otevřít v internetovém bankovnictví v části „Přehled - Žádosti/Nabídky“.

V případě, že nechcete využít možnosti založení účtu online, i když jste stávajícím klientem Equa bank, spořicí účet MAX si můžete sjednat na kterékoliv pobočce banky.

Výhody Spořicího účtu MAX

Váš spořicí účet můžete mít otevřený už do 5 minut. Vaše úspory budete mít ihned k dispozici a můžete je použít kdykoliv, a to bez poplatku. Spořicí účet můžete spravovat z aplikace internetového bankovnictví, které získáte k účtu zdarma.