Equa bank Raiffeisen refinancování půjčky | VímVíc.cz

Equa bank Raiffeisen refinancování půjčky

 • Produkt na refinancování od Raiffeisenbank se připravuje
 • Převedení půjček do výše 800.000 Kč
 • Sjednání i vyřízení konsolidace půjček je zdarma
 • Roční úrok od 6,7 %
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 20 000 Kč - 800 000 Kč
Splatnost od - do 6 - 120 měsíců
Úrok od 6,7 %
RPSN od 6,9 %

Výhody půjčky:

 • Kompletní sjednání konsolidace je online
 • Sjednání i vyřízení konsolidace půjček je zdarma
 • Roční úrok od 6,7 %
 • Nová hotovost až do výše 800.000 Kč
 • Den splátky si volí sám klient

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si převedl půjčku k Equa bank Raiffeisen ve výši 300.000 Kč s úrokovou sazbou 6,7 % p. a. a počtem měsíčních splátek 96 (8 let). Úvěr je splácen měsíční splátkou 4.046 Kč, RPSN je 6,9 % a celková částka splatná spotřebitelem je 388.416 Kč. Bez poplatku za poskytnutí a správu."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Trvalý pobyt v ČR
 • Pravidelný a dostatečný příjem
 • Dobrá platební morálka
 • Bežný účet u Equa Bank

Sjedná-li si klient úvěr, se kterým není nadále spokojený, nabízí se možnost převést úvěr k jinému poskytovateli. Jedná se o tzv. refinancování půjčky. Převedení půjčky je obvykle spojené s poskytnutím výhodnějších podmínek, často v podobě nižších splátek úvěru. Equa bank RePůjčka již není nabízena. Po sloučení Equa bank a Raiffeisenbank je pro klienty připravován nový produkt. Aktuálně mohou využít nabídku stávajících produktů RB bank.

Více informací a odpovědi na různé otázky jsou k dispozici na webové stránce www.rb.cz/spojeni-equa/osobni.

Dříve nabízená RePůjčka: Refinancování Equa bank

Refinancování Equa bank nabízelo převedení půjčky pod názvem RePůjčka. Equa bank RePůjčka byl produkt určený klientům, kteří nebyli spokojeni s parametry doposud sjednané půjčky a rádi by požádali o výhodnější podmínky splácení. Equa bank refinancování úvěru umožňovalo klientům převést si nevýhodný úvěr k Equa bank a ušetřit za splácení. RePůjčka Equa bank slibovala průměrnou úsporu až 20.000 Kč.

RePůjčka Equa bank již není nabízena. Společnost Equa bank se spojila s Raiffeisenbank a v nabídce produktů RB bank zatím není produkt výhradně pro refinancování půjčky. Klienti mohou aktuálně využít nabídku konsolidace půjček v sekci půjčky a dále ,,Konsolidace a refinancování".

Tip: Pokud má klient více půjček a potřebuje je sloučit do jedné, řešením může být konsolidace online úvěru. Vyhovovat by mohla například Home Credit konsolidace.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnávače více druhů půjček jsou například Chytrá půjčka od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak Chytrá půjčka jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Equa bank Raiffeisen konsolidace půjček

Equa bank Raiffeisen konsolidace půjček je nabízena s mnoha výhodami, díky kterým je konsolidace úvěru oblíbeným produktem mnoha klientů. Díky sloučení půjček u Equa bank Raiffeisen mohou klienti dosáhnout snížení splátek až o 50 %. Equa bank konsolidace Raiffeisen se sjednává od 20.000 Kč do maximální výše 800.000 Kč s dobou splácení od 6 měsíců do 10 let. Roční úrok začíná u Equa bank konsolidace od 6,7 % a RPSN od 6,9 %.

Vyřízení Equa bank konsolidace je možné několika způsoby, v každém případě je vše zdarma a bez poplatků. Po sloučení Equa bank a Raiffeisenbank dojde k přesměrování na webové stránky www.rb.cz. Ke konsolidaci úvěru si klient může sjednat novou hotovost na cokoliv až do výše 800 tisíc Kč. Equa bank Raiffeisenbank nabízí také připojištění proti riziku pracovní neschopnosti a riziku ztráty zaměstnání. Cena pojištění je 8,8 % z výše měsíční splátky úvěru.

Vyřízení Equa bank konsolidace je možné několika způsoby, v každém případě je vše zdarma a bez poplatků. Po sloučení Equa bank a Raiffeisenbank dojde k přesměrování na webové stránky www.rb.cz. Ke konsolidaci úvěru si klient může sjednat novou hotovost na cokoliv až do výše 800 tisíc Kč. Equa bank Raiffeisenbank nabízí také připojištění proti riziku pracovní neschopnosti a riziku ztráty zaměstnání. Cena pojištění je 8,8 % z výše měsíční splátky úvěru.

Klienty by mohlo zaujmout například refinancování půjčky Air bank nebo VITACREDIT, která nabízí úvěry na konsolidaci online. Třeba refinancování půjčky Air bank nabízí roční úrok od 4,9 %.

Equa bank konsolidace se dá vyřídit kompletně online odkudkoliv. Klient může vyřídit konsolidaci i s pomocí zaměstnance pobočky nebo v Equa bank internetovém bankovnictví (a následném přesměrování na webové stránky RB banky www.rb.cz.). Nejdříve proběhne Equa bank přihlášení buď do firemního bankovnictví, anebo do osobního bankovnictví. Equa bank přihlášení probíhá přes přihlašovací číslo klienta a heslo.

Jaké závazky lze sloučit v rámci konsolidace půjček Equa bank Raiffeisen

V rámci konsolidace půjček Equa bank Raiffeisen je možné sloučit neomezený počet různých druhů závazků. Jak funguje konsolidace půjček u Equa bank Raiffeisen? Equa bank Raiffeisen umožňuje konsolidaci i pro nebankovní půjčky, nezáleží tedy na tom, u jakého poskytovatele si klient sjednal půjčky. V rámci konsolidace půjček Equa bank Raiffeisen budou sloučeny do jedné. Konsolidace Equa bank umožňuje sloučení těchto úvěrů:

 • Běžné půjčky
 • Karty od splátkových společností
 • Leasingy na auto
 • Účelové půjčky
 • Kreditní karty
 • Kontokorenty

Equa bank recenze

Přestože je Equa bank zavedená banka s dlouhodobou tradicí fungování na českém trhu, klient může mít před sjednáním Equa bank refinancování pochybnosti. V takovém případě by si měl najít na Equa bank recenze, které jsou dostupné na mnoha internetových stránkách. Recenze a hodnocení firmy klientů Equa bank by měly poskytnout reálný pohled na fungování banky i nabízené produkty.

Equa bank

Equa bank patří mezi bankovní společnosti. Na českém trhu působí pod současným názvem od roku 2011. Předchůdkyní, která vznikla už v roce 1993, je IC Banka. Equa bank se specializuje na spotřebitelské bankovní služby a má již 500 tisíc klientů. Po celé České republice se nachází 52 obchodních míst a 16 bankomatů. Equa bank poskytuje běžné účty, půjčky, hypotéky, spoření, pojištění a investice.

S účinností od 1. ledna 2022 došlo ke sloučení Equa bank a. s. a Raiffeisenbank a. s.. Equa bank a. s. jako společnost zanikla a všechna práva i povinnosti ze smluvních vztahů přechází na Raiffeisenbank a. s.. S Equa bank se klienti potkávají i po 1. 1. 2022. Pod značkou Equa bank poskytuje Raiffeisenbank služby tak, jak je klienti znali v minulosti. Nezměnilo se číslo účtu ani kód banky, zůstalo stejné i Equa bank internetové bankovnictví a mobilní aplikace, stejně jako zůstaly beze změn i Equa bank pobočky a Klientské centrum.

Equa bank kontakt

Klienti mají možnost využít Equa bank kontakt na jedné z poboček nebo na telefonní lince klientského centra pod číslem 222 010 222. Equa bank infolinka je dostupná každý den včetně víkendů od 8 do 20 hodin. Elektronický Equa bank kontakt je prostřednictvím e-mailové adresy klientske.centrum@equabank.cz. ID datové schránky je skzfs6u. Sídlo společnosti se nachází na adrese Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4 pod obchodním názvem Raiffeisenbank a.s. IČ společnosti je 49240901.

Equa bank pobočky

Klienti mohou v případě zájmu o osobní setkání navštívit Equa bank pobočky. Equa bank pobočky se nachází po celé České republice, banku je možné navštívit například v Liberci, Mladé Boleslavi, v Karlových Varech, Plzni, Příbrami, Táboře, Českých Budějovicích, Jihlavě, Olomouci, Opavě, Zlíně, Frýdku-Místku, Znojmě a mnoha dalších městech.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku