AutoMedik - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Autodoplňky výhodně!

AutoMedik

Potřebujete novou autosedačku pro vašeho čerstvě narozeného potomka? Můžete se pustit do obcházení obchodů nebo v klidu doma prolistovat stránky e-shopu AutoMedik. Firma zaplnila volné místo v automobilovém průmyslu. Jedná se o velmi mladou společnost, která si své místo mezi zákazníky našla hlavně díky poctivé a skvěle odvedené práci. Volné místo AutoMedik nabízí například v kamenné prodejně, kterou provozuje zároveň s internetovým obchodem. AutoMedik jde s dobou a respektuje moderní trendy prodeje zboží a vždy nabízí i něco navíc. V jeho sortimentu najdete kromě autobaterií a autochemie také autokosmetiku, sedačky pro děti, příslušenství kol nebo motorové oleje.

Hodnocení AutoMedik

Přidat hodnocení

Historie

Historie AutoMedik je zatím krátká, neboť svou kariéru začala firma budovat teprve v roce 2017. Jako společnost s ručením omezeným ji založil Jiří Jareš. Firma se specializuje na prodej autodílů a doplňků pro automobily všech značek. Jedná se tedy o obor blízký většině lidí, protože jedno auto se nachází téměř v každé domácnosti. Díky tomu má firma vysoký potenciál pro svůj rozvoj a tím se také může AutoMedik stát více a více atraktivním zaměstnáním pro lidi hledající kariéru v automobilovém průmyslu.

Kariéra v AutoMedik

Jak nastartovat svoji kariéru v AutoMedik? Propadli jste kouzlu moderních elektronických komunikačních prostředků a láká vás práce v e-shopu? Znamená to nejen administrativní vyřizování jednotlivých objednávek, ale také příprava, balení a odesílání zboží směrem k zákazníkům. Nejjednodušší cestou, jak získat práci v AutoMedik je zaslání strukturovaného životopisu, kterým se představíte svému potenciálnímu zaměstnavateli. Možná čeká některé volné místo právě na vás. Tak neváhejte a ozvěte se společnosti AutoMedik!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Dělnická 776/5, 170 00 Praha - Holešovice

Velikost firmy:

Neuvedeno

IČ:

06012531

Založení / Zapsání do OR*:

13. 4. 2017

Právní forma:

s.r.o.