AHOLD - Albert - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

AHOLD - Albert

Údaje

Sídlo firmy:

Radlická 520/117, 158 00 Praha 5

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

44012373

Založení / Zapsání do OR*:

16. 10. 1991

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Společnost AHOLD je provozovatelem maloobchodní sítě supermarketů a hypermarketů známých pod značkou Albert. Firma spadá pod nadnárodní korporaci Ahold Delhaize sídlící v Nizozemí. V současnosti stále nabízí volná místa. Pokud Vás nabídka práce v Albertu zajímá, určitě si přečtěte více o této společnosti!

O společnosti AHOLD - Albert

AHOLD se zaměřuje na čerstvost a kvalitu sortimentu v rámci spolupráce s místními dodavateli. Jako první řetězec na českém trhu na sebe Albert upozornil využíváním originální marketingové kampaně a také komunikací na sociálních sítích, která slouží pro zlepšování vztahů se zákazníky. Mimo zavedené výrobky nabízí i vlastní značky ve čtyřech řadách: Albert Excellent, Albert Bio, Albert Quality a BASIC. Neustálá snaha zlepšovat nabídku vedl v roce 2011 k spuštění projektu ONE, který přinesl změny, díky kterým se mají zákazníci cítit při nakupování ještě lépe.

Hlavní oblasti působení

Pro kariéru v obchodě Albert jsou pro nabídku volných míst zásadní tři složky:

  • prodejny
  • centrála
  • logistika

Prodejen je více jak 300 po celé České republice. Jedná se o přední linii, kam zavítají tisíce zákazníků každý den. Centrála zajišťující podporu, administrativní i odbornou, sídlí v Praze a logistika je řešena pomocí distribučních center. Jedná se o sklady v Klecanech, Olomouci a oddělení zásobení.

Říká se o Ahold

Ahold a jeho řetězec Albert patří počtem zaměstnanců mezi největší zaměstnavatele u nás. Právě současný problém s obsazením volných míst přitom může být i zdrojem problémů, jak lze vidět v hodnocení zaměstnavatele. Mezi nejčastější stížnosti patří právě vysoká fluktuace zaměstnanců, náročná práce na poměry, jakým je plat v Albertu a další bonusy, dlouhé směny, nebo neshody s nadřízenými jsou též častým problémem. Naopak mezi pozitiva patří stabilní výplata včas, forma bonusů, v některých případech i vyhovující kolektiv.

„Jistota práce pro všechny, kteří se nebojí a mají pozitivní přístup k lidem."

Tak hodnotí práci v Albertu jeden ze zaměstnanců. Pokud Vás zajímá více konkrétních názoru a uvažujete o kariéře v Aholdu, určitě se podívejte na hodnocení zaměstnavatele!

Albert leták

Aktuální nabídku sortimentu či akčních slev komunikuje Albert ve svém letáku, který je nejen v papírové podobě, ale i k dohledání na stránkách Albertu. Mimo leták se pak společnost zaměřuje i na Magazín Albert, který nabízí zejména recepty a tipy. Recepty pak mají svou samostatnou kategorii - Albert tak dává spotřebitelům tipy na přípravu pokrmů pro různé příležitosti, různé náročnosti na čas i v oblasti speciálních diet (vegetariánská, bezlepková a další)

Historie firmy

Na český trh vstoupila původně nizozemská korporace roku 1990 pod názvem Euronova, a.s., přičemž prvním otevřeným supermarketem byl Mana v Jihlavě. AHOLD se tak stal prvním zahraničním řetězcem podnikajícím v České republice. Od roku 1999 pak provozuje supermarkety Albert a hypermarkety Hypernova, které v roce 2009 byly přejmenovány na Albert a došlo ke sjednocení. V roce 2014 nastala integrace řetězce SPAR i INTERSPAR. Integrací se AHOLD dostal do špičky maloobchodního trhu.

Kariéra AHOLD - Albert

Díky své pozici na trhu je AHOLD - Albert příležitostí pro kariéru v oboru maloobchodního podeje. Práci v AHOLD nachází okolo 17 000 lidí a tak se společnost řadí k největším zaměstnavatelům v České republice. Volná místa jsou od pozic pro absolventy, přes práci na pobočkách až po specializované pozice na centrále a v logistice. Mezi benefity patří například stravenky, příspěvek na dopravu, firemní tarify, odměny a další. Množství benefitů doplňuje osobní přístup, možnost vzdělání a kariérní postup.

A jaké pozice konkrétně Albert nabízí? Mezi nejčastější volná místa patří bezesporu personál na prodejnách - zejména prodavač/-ka nebo obsluha nočního doplňování, obsluha pultu s lahůdkami, pekař a další. Centrála pak nabízí kariéru pro různé specialisty, managery, asistenty a další. Šanci mají stejně jako na prodejnách i čerství absolventi. V logistice se pak práce a pracovní pozice točí kolem skladových dělníků, administrátorů, IT specialistů, kvalitářů či údržbářů. V současnosti je v nabídce více jak 200 volných míst napříč prodejnami, centrálou a logistikou.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 6 dny
3.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti AHOLD - Albert jako nezávislý pracovník, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

skveli kolektiv

Negativa firmy:

malo penez i pro brigadnika

před 22 dny
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti AHOLD - Albert na pracovní smlouvu, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

brigáda od 15

Negativa firmy:

plat, směny, pořádek

před 2 měsíci
1.0

Vedení společnosti

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti AHOLD - Albert na zkrácený úvazek.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Jsem v Albertu krátce ale i když jsem odpracovala směny, tak mi nepřišla výplata a nikdo nic neví. Manažerku to nějak netrápí. Což budu hledat jiný

před 2 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Pokladní - Praha
Pracuji ve společnosti AHOLD - Albert na plný úvazek méně než 1 rok.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

žádné

Negativa firmy:

Firma nedodržuje zákoník práce, vůbec nic, už jsem dala výpověď. Nutili nás utratit polovinu výplaty v obchodě, aby se zlepšila čísla. Vyhněte se jí obloukem, lepší být na dávkách

Doporučení pro management firmy:

Vrátit se z ČR domů

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (222)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Retailing Služby Potravinářství