AHOLD - Albert - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

AHOLD - Albert

Údaje

Sídlo firmy:

Radlická 520/117, 158 00 Praha 5

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

44012373

Založení / Zapsání do OR*:

16. 10. 1991

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Společnost AHOLD je provozovatelem maloobchodní sítě supermarketů a hypermarketů známých pod značkou Albert. Firma spadá pod nadnárodní korporaci Ahold Delhaize sídlící v Nizozemí. V současnosti stále nabízí volná místa. Pokud Vás nabídka práce v Albertu zajímá, určitě si přečtěte více o této společnosti!

O společnosti AHOLD - Albert

AHOLD se zaměřuje na čerstvost a kvalitu sortimentu v rámci spolupráce s místními dodavateli. Jako první řetězec na českém trhu na sebe Albert upozornil využíváním originální marketingové kampaně a také komunikací na sociálních sítích, která slouží pro zlepšování vztahů se zákazníky. Mimo zavedené výrobky nabízí i vlastní značky ve čtyřech řadách: Albert Excellent, Albert Bio, Albert Quality a BASIC. Neustálá snaha zlepšovat nabídku vedl v roce 2011 k spuštění projektu ONE, který přinesl změny, díky kterým se mají zákazníci cítit při nakupování ještě lépe.

Hlavní oblasti působení

Pro kariéru v obchodě Albert jsou pro nabídku volných míst zásadní tři složky:

  • prodejny
  • centrála
  • logistika

Prodejen je více jak 300 po celé České republice. Jedná se o přední linii, kam zavítají tisíce zákazníků každý den. Centrála zajišťující podporu, administrativní i odbornou, sídlí v Praze a logistika je řešena pomocí distribučních center. Jedná se o sklady v Klecanech, Olomouci a oddělení zásobení.

Říká se o Ahold

Ahold a jeho řetězec Albert patří počtem zaměstnanců mezi největší zaměstnavatele u nás. Právě současný problém s obsazením volných míst přitom může být i zdrojem problémů, jak lze vidět v hodnocení zaměstnavatele. Mezi nejčastější stížnosti patří právě vysoká fluktuace zaměstnanců, náročná práce na poměry, jakým je plat v Albertu a další bonusy, dlouhé směny, nebo neshody s nadřízenými jsou též častým problémem. Naopak mezi pozitiva patří stabilní výplata včas, forma bonusů, v některých případech i vyhovující kolektiv.

„Jistota práce pro všechny, kteří se nebojí a mají pozitivní přístup k lidem."

Tak hodnotí práci v Albertu jeden ze zaměstnanců. Pokud Vás zajímá více konkrétních názoru a uvažujete o kariéře v Aholdu, určitě se podívejte na hodnocení zaměstnavatele!

Albert leták

Aktuální nabídku sortimentu či akčních slev komunikuje Albert ve svém letáku, který je nejen v papírové podobě, ale i k dohledání na stránkách Albertu. Mimo leták se pak společnost zaměřuje i na Magazín Albert, který nabízí zejména recepty a tipy. Recepty pak mají svou samostatnou kategorii - Albert tak dává spotřebitelům tipy na přípravu pokrmů pro různé příležitosti, různé náročnosti na čas i v oblasti speciálních diet (vegetariánská, bezlepková a další)

Historie firmy

Na český trh vstoupila původně nizozemská korporace roku 1990 pod názvem Euronova, a.s., přičemž prvním otevřeným supermarketem byl Mana v Jihlavě. AHOLD se tak stal prvním zahraničním řetězcem podnikajícím v České republice. Od roku 1999 pak provozuje supermarkety Albert a hypermarkety Hypernova, které v roce 2009 byly přejmenovány na Albert a došlo ke sjednocení. V roce 2014 nastala integrace řetězce SPAR i INTERSPAR. Integrací se AHOLD dostal do špičky maloobchodního trhu.

Kariéra AHOLD - Albert

Díky své pozici na trhu je AHOLD - Albert příležitostí pro kariéru v oboru maloobchodního podeje. Práci v AHOLD nachází okolo 17 000 lidí a tak se společnost řadí k největším zaměstnavatelům v České republice. Volná místa jsou od pozic pro absolventy, přes práci na pobočkách až po specializované pozice na centrále a v logistice. Mezi benefity patří například stravenky, příspěvek na dopravu, firemní tarify, odměny a další. Množství benefitů doplňuje osobní přístup, možnost vzdělání a kariérní postup.

A jaké pozice konkrétně Albert nabízí? Mezi nejčastější volná místa patří bezesporu personál na prodejnách - zejména prodavač/-ka nebo obsluha nočního doplňování, obsluha pultu s lahůdkami, pekař a další. Centrála pak nabízí kariéru pro různé specialisty, managery, asistenty a další. Šanci mají stejně jako na prodejnách i čerství absolventi. V logistice se pak práce a pracovní pozice točí kolem skladových dělníků, administrátorů, IT specialistů, kvalitářů či údržbářů. V současnosti je v nabídce více jak 200 volných míst napříč prodejnami, centrálou a logistikou.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 4 dny
1.0

Vedení společnosti

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti AHOLD - Albert na zkrácený úvazek.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Jsem v Albertu krátce ale i když jsem odpracovala směny, tak mi nepřišla výplata a nikdo nic neví. Manažerku to nějak netrápí. Což budu hledat jiný

před 13 dny
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Pokladní - Praha
Pracuji ve společnosti AHOLD - Albert na plný úvazek méně než 1 rok.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

žádné

Negativa firmy:

Firma nedodržuje zákoník práce, vůbec nic, už jsem dala výpověď. Nutili nás utratit polovinu výplaty v obchodě, aby se zlepšila čísla. Vyhněte se jí obloukem, lepší být na dávkách

Doporučení pro management firmy:

Vrátit se z ČR domů

před 1 měsícem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti AHOLD - Albert jako nezávislý pracovník, do roku 2014.
Pozitiva firmy:

Nyní žádná

Negativa firmy:

Vysoké nároky na zaměstnance za velmi nízký plat

před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti AHOLD - Albert na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Albert novodvorská zboží

Negativa firmy:

Albert novodvorská, tragedie, zavřete obchod. Vedení ne ochotný, trpí hrubé jednání zaměstnanců vůči zákazníkům. Doporučuji prodejnu zavřít. Odchází.

Zobrazit všechna hodnocení (220)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Retailing Služby Potravinářství