VímVíc Magazín

Přečtěte si náš magazín, díky kterému budete vědět víc. Poradíme vám s hledáním práce, pracovními smlouvami či jak napsat životopis. Ukážeme vám, jak se vyznat v právu nebo jak být úspěšným nejen v práci.

Silní vůdci a vedoucí se drží těchto zásad

16. 05. 2017

Není jednoduché vést tým lidí tak, aby všechno fungovalo opravdu přesně tak, jak má. Silní vůdci ale vědí, že těchto pět zásad může vašemu týmu opravdu pomoci.

Přečíst článek

Jak si chytří lidé umí poradit s problémovými jedinci? (nejen na pracovišti)

16. 05. 2017

Zatímco někteří lidé žijí v blažené nevědomosti negativity, kterou kolem sebe šíří, druzí mohou být naopak spokojeni v nekonečném chaose. Jak se umí chytří lidé s těmito jedinci vypořádat?

Přečíst článek

Schopnosti, které v práci potřebujete, (nejen) pokud patříte do generace mileniálů

15. 05. 2017

V současnosti se do produktivního věku dostává generace mileniálů. Jaké schopnosti byste (nejen) jako mileniál neměl postrádat, pokud chcete na pracovním trhu uspět?

Přečíst článek

Jak využít osobní čas ke zlepšení svých dovedností

15. 05. 2017

Nezáleží na tom, v jakém oboru pracujete. Pokud chcete profesně růst, nesmíte se spokojit s tím, co máte. Dovednosti, které ovládáte dnes, nemusí stačit k dostání se tam, kde chcete být zítra.

Přečíst článek

Jak se v práci chovat tak, aby vaše kariéra vzkvétala

15. 05. 2017

Člověk opustí vysokou školu, odchází s červeným diplomem a najednou tak nějak neví, co dál. Jak se vyznat v profesním světě a co dělat, aby naše kariéra vzkvétala?

Přečíst článek

Největší nepravdy o generaci mileniánů

12. 05. 2017

Poslední dobou v médiích slovo skloňované ve všech pádech – mileniáni. Generace lidí narozených mezi lety 1980 a 1999 je nejzkoumanější generací všech dob a většinou v negativním světle.

Přečíst článek

Jaký je průměrný plat v Praze?

12. 05. 2017

Hlavní město dlouhodobě vede, co se týče výše platů. Průměrná měsíční mzda je v Praze skoro o 10 000 Kč vyšší, než je celkový průměr republiky. Naopak nejnižší plat dostávají lidé v Karlovarském kraji.

Přečíst článek

Jaký plat má voják, učitelka nebo policista?

12. 05. 2017

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaký plat má voják, učitelka nebo policista? Pravděpodobně nikoho nepřekvapí, že mzda se liší podle toho, na jaké pozici se nacházíte, nebo podle toho, v jaké škole vyučujete. Jak se pohybuje plat v těchto profesích?

Přečíst článek

Inspirativní kanceláře aneb Když to někdo dělá jinak

12. 05. 2017

Člověk stráví velkou část svého života v práci. A nejen proto je důležité, aby prostředí, ve kterém se denně pohybujeme několik hodin, bylo příjemné. Některé firmy se tohoto úkolu zhostily opravdu se ctí. Co můžeme najít v jejich inspirativních kancelářích?

Přečíst článek

Jaký je průměrný plat v Německu?

12. 05. 2017

V souvislosti s platem je Německo skloňováno velmi často. Jak vysoký je průměrný plat v Německu, a jak si v porovnání s německým platem stojí české výplaty?

Přečíst článek