Kariérní tipy

Osvobození od daně z nemovitosti: jak a kdy?

20. 03. 2018

Daň z nemovitosti musí zaplatit každý vlastník nemovité věci vždy jednou za rok a dopředu. V určitých případech můžete být od této daně osvobozeni. Poradíme vám, kdy tyto situace nastávají.

Přečíst článek

Jak probíhá pohovor u firmy Všeobecná zdravotní pojišťovna a na co se připravit?

20. 03. 2018

Chystáte se na pohovor do VZP? Jaké otázky vás mohou čekat a které vlastnosti by měl mít každý ideální uchazeč? Přečtěte si rozhovor s vedoucí personálního oddělení VZP, Nikol Binderovou.

Přečíst článek

Spotřební daň za cigarety opět vzrostla. Jaký dopad to má na vaši peněženku?

20. 03. 2018

Jestliže mezi kuřáky patříte i vy, každá cigareta je zátěží nejen pro vaše zdraví, ale i pro vaši peněženku. Od nového roku navíc cigaretám opět stoupla spotřební daň. O kolik si tedy přibližně připlatíte za krabičku? To vám prozradí náš článek.

Přečíst článek

Koho se dotkne společenská zodpovědnost?

20. 03. 2018

Společenská zodpovědnost znamená udržitelné podnikání. Firmy se aktivně zapojují do řešení technologických i společenských témat. Odpovědné podnikání bude brzy nezbytné. Pro koho?

Přečíst článek

Jaro se blíží a s tím rostou i nové sezonní příležitosti

20. 03. 2018

Jaro je tu za pár dnů a díky němu se rapidně zvýší i počet pracovních nabídek. Restaurace budou hledat sezónní servírky, více práce bude i v oboru lesnictví nebo hotelnictví. Během jara se zkrátka objeví mnoho nových příležitostí, jak si přivydělat.

Přečíst článek