Ze života řetězců

Ve kterých profesích najdete volná pracovní místa?

18. 04. 2018

Nezaměstnanost v České republice klesá a firmy začínají trpět nedostatkem zaměstnanců. Pro řadu lidí to může být při hledání práce poměrně plus. V jakých oborech je lidí skutečně nedostatek?

Přečíst článek

Nejčastěji hodnocené firmy na VímVíc

17. 04. 2018

Recenze a hodnocení jsou pro všechny firmy důležitým feedbackem toho, jak svoji práci odvádí. Které firmy hodnotí zaměstnanci na VímVíc nejčastěji? A jaká hodnocení jim současní a bývalí zaměstnanci dávají?

Přečíst článek

Vlastní rádio? Nejdřív Penny Market, teď i BILLA

15. 04. 2018

Řetězce používají různé obchodní taktiky k tomu, aby se u nich zákazníkům líbilo a aby nakupovali více. Jednou ze zajímavostí potravinových řetězců je například rádio, které po Penny Marketu spustila také BILLA.

Přečíst článek

Penny Market zvyšuje mzdy

15. 04. 2018

Jeden z nejznámějších a nejstarších supermarketů v České republice bude svým zaměstnancům zvyšovat mzdy. Kolik peněz v Penny dostanete a jak hodnotí práci v Penny Marketu samotní zaměstnanci?

Přečíst článek

Práce v sektoru cestování – Jsou spokojenější zaměstnanci v rámci hromadné či dálkové dopravy?

13. 04. 2018

Zaměstnanci v oboru dopravy jsou velmi důležitým článkem společnosti. Pokud byste mezi ně rádi patřili, přečtěte si náš článek o tom, ve které firmě se mají zaměstnanci nejlépe a co konkrétně si chválí nebo naopak kritizují.

Přečíst článek