Ze života kanceláří

Gigant Facebook: Jak tvoří svojí jedinečnou firemní kulturu?

12. 01. 2018

Facebook začal jako webový systém pro pár studentů v roce 2004. Nyní se jedná o obrovskou sociální síť s více než dvěma miliardami aktivních uživatelů po celém světě. To, co nejvíce přitahuje nové zaměstnance do Facebooku je jeho firemní kultura.

Přečíst článek

6 tipů, jak vytvořit zdravé pracovní prostředí

11. 01. 2018

Existuje několik faktorů, které přispívají k nižší produktivitě na pracovišti. Jedním z nich je to, že v práci není zdravé pracovní prostředí. Podívejte se na 8 tipů, jak zlepšit prostředí v práci.

Přečíst článek

6 způsobů, jak zjistit, kterým směrem se ve vaší kariéře vydat

03. 01. 2018

Mnoho z nás má někdy pocit, že naše kariéra se neubírá tím správným směrem. Co je ale vlastně správně? Jak poznat, co by nás mohlo bavit a čemu bychom se mohli věnovat, když máme pocit, že jsme uvízli na mělčině? Inspirujte se našimi tipy.

Přečíst článek

10 způsobů jak efektivně pracovat z domova

27. 12. 2017

Práce z domova je v dnešní době čím dál častější. Ať už si vezmete home office pouze na odpoledne anebo pracujete z domova většinu vašeho času. Jak si čas rozložit správně tak, abyste byli produktivní a neztráceli váš čas?

Přečíst článek

Jak mít více odpovědí na inzerce práce

23. 12. 2017

Moderní nábor se posouvá čím dál víc směrem k online. Co když ale na nabídky práce nedostáváte dostatečné množství vhodných uchazečů? Přečtěte si, v čem může být problém, a co je základ úspěšné inzerce pracovní nabídky.

Přečíst článek