Ze života kanceláří

Sociální sítě v HR náboru a marketingu: Výsledky průzkumu firmy Grant Thornton

18. 05. 2018

Role sociálních sítí v náboru a marketingu neustále roste. Kolik firem sociální sítě využívá a jaké sítě jsou pro firmy nejdůležitější? To nám řekne průzkum firmy Grant Thornton.

Přečíst článek

Práce v sektoru bankovnictví – Ve které společnosti jsou Češi nejspokojenější?

18. 05. 2018

V oboru bankovnictvní nalezneme velké množství firem a zároveň tedy velké množství zaměstnavatelů. Jak jsou ale zaměstnanci se svou prací v bankách spokojeni? Vybrali jsme tři společnosti, na které se zaměříme a srovnáme jejich hodnocení.

Přečíst článek

AAA Auto a výhled na HR v roce 2018 – Důležitá je aktivita na sociálních sítích

14. 05. 2018

Zuzana Třebíčková, Digital HR Marketing Specialst společností AAA Auto, nám odpověděla na několik otázek zaměřených především na HR v roce 2018. My vám tak můžeme poskytnout pár zajímavých informací přímo z prostředí AAA Auto.

Přečíst článek

Kaufland a výhled na HR v roce 2018 – Zaměří se na studenty

14. 05. 2018

Informace pocházející ze samotného prostředí Kauflandu zaměřené především na HR v roce 2018 nám poskytla Viera Uríková, HR Manager, a Michaela Pudilová z oboru Recruiting a péče o zaměstnance.

Přečíst článek

Möbelix a výhled na HR v roce 2018 – Důležitou součástí je employer branding

13. 05. 2018

Jak vnímá HR pro rok 2018 expertka na personální rozvoj ve společnosti Möbelix Markéta Vaňková? Zjistili jsme mimo jiné její pohled na aktuální problematiku rekordně nízké nezaměstnanosti nebo názor na employer branding.

Přečíst článek