Ze života kanceláří

Nejžádanější benefit mezi zaměstnanci? Vzdělávání

19. 03. 2018

Škála firemních benefitů se obecně hodně rozšiřuje, a to v důsledku snahy přilákat nové zaměstnance nebo si udržet ty stávající. Tím nejžádanějším benefitem je vzdělávání, na které se nyní zaměříme.

Přečíst článek

Zaměstnání vs. podnikání. Co je lepší?

15. 03. 2018

Jste zaměstnanec, ale přemýšlíte o tom, že byste se vydali na dráhu OSVČ? Co všechno si předtím musíte ujasnit a jaké jsou výhody podnikání nebo naopak zaměstnání?

Přečíst článek

Výpověď ve zkušební době

14. 03. 2018

Zkušební doba se sjednává v pracovních smlouvách, aby chránila nejen zaměstnavatele, ale také zaměstnance. Během této doby mohou obě strany lépe zjistit, zda vše funguje, jak má. Jak to ale je, pokud se rozhodnete ve zkušební době skončit? O výpovědi ve zkušební době jsme si pro vás připravila přínosný článek.

Přečíst článek

IKEA, OBI, JYSK: Kde je nejlepší pracovat?

14. 03. 2018

Chystáte se na pohovor do některé z těchto nábytkářských firem? A víte, co od nich očekávat? Podívejte se do našeho článku a dozvíte se, jak jsou v těchto firmách spokojeni jejich zaměstnanci.

Přečíst článek

Občerstvení ve firmě jako benefit: Co firmy nabízejí?

14. 03. 2018

Firmy si musí své zaměstnance hýčkat a nabízí tak čím dál více zaměstnaneckých benefitů. Zaměstnanci si tak mohou vybírat firmu podle toho, jaký benefit preferují. Která firma nabízí občerstvení?

Přečíst článek