Před pohovorem

Vytvořte si úspěšný účet na LinkedIn a získejte vysněnou práci

19. 05. 2018

Máte pocit, že je nemožné získat práci bez zdlouhavého hledání inzerátů? Profesní síť LinkedIn vám může přinést vysněnou práci až pod nos. Takového cíle ale dosáhnete jedině s úspěšným profilem, který zaujme!

Přečíst článek

IKEA, OBI, JYSK: Kde je nejlepší pracovat?

14. 03. 2018

Chystáte se na pohovor do některé z těchto nábytkářských firem? A víte, co od nich očekávat? Podívejte se do našeho článku a dozvíte se, jak jsou v těchto firmách spokojeni jejich zaměstnanci.

Přečíst článek

Hledáte práci? Ukliďte svoje sociální sítě

02. 03. 2018

Naprostá většina mladých lidí používá sociální sítě. V tom není žádný problém. Ten nastává až tehdy, kdy hledáme práci. Mnoho z nás si totiž neuvědomuje, že “pařící” fotky z mládí, na které personalista na našem profilu narazí, úspěch v získávání pracovní pozice nepodpoří.

Přečíst článek

Jak vylepšit životopis, aby zaujal v roce 2018

16. 02. 2018

Pokud si chcete najít zajímavou práci, tak určitě víte, že životopis plný zajímavých a hlavně relevantních zkušeností, je základ. Vysněná práce v úspěšné firmě je jednoduše boj životopisů. Jak ten svůj udělat co nejlepší?

Přečíst článek

Pohovor v angličtině: Jak se na něj připravit?

19. 01. 2018

Ucházíte se o místo ve firmě, kde je třeba mluvit anglicky? V tom případě počítejte s tím, že vás může čekat i pracovní pohovor v angličtině. Jaké otázky čekat od zaměstnavatele, jaké fráze použít a na co nezapomenout?

Přečíst článek