Před pohovorem

Rozhovor: Jak probíhá přijímací řízení do Notina?

Přinášíme vám rozhovor o tom, jak vypadá přijímací řízení do Notina a také, jak se připravit na pohovor. Které vlastnosti jsou klíčové pro to, abyste byli úspěšní? Jaké otázky vás mohou zaskočit? Mrkněte, co vás na pohovoru v Notinu čeká.

Přečíst článek

Co je to a jak napsat žádost o zaměstnání?

Chcete změnit zaměstnání? K čemu slouží žádost o zaměstnání, komu ji adresovat a jak ji správně napsat tak, aby zaměstnavatele přesvědčila o vašem zájmu?

Přečíst článek

Jak vypadá pohovor v Mountfieldu?

Přinášíme vám rozhovor o tom, jak vypadá pohovor v Mountfieldu. Které vlastnosti jsou klíčové pro to, abyste byli úspěšní? Jaké otázky vás mohou zaskočit? Mrkněte, co vás na pohovoru v Mountfieldu čeká.

Přečíst článek

Nejčastější chyby při ústním projevu. Soňa Porupková radí, jak se jim vyhnout

V tomto článku se dozvíte, v čem nejčastěji náš projev pokulhává a proč jsou někteří lidé i přes velkou snahu jen průměrnými řečníky.

Přečíst článek

Záludné otázky personalistů – Jak odpovídat?

Většina lidí očekává, že se jich personalisté budou ptát na pracovní zkušenosti, znalosti z oboru a vzdělání, nicméně praxe je často zcela odlišná a většina uchazečů o zaměstnání je pak zaskočena otázkami, které se více zaměřují na osobnost daného člověka, jeho hodnoty a představy. Jaké otázky a proč tedy personalisté pokládají?

Přečíst článek