Před pohovorem

IKEA, OBI, JYSK: Kde je nejlepší pracovat?

14. 03. 2018

Chystáte se na pohovor do některé z těchto nábytkářských firem? A víte, co od nich očekávat? Podívejte se do našeho článku a dozvíte se, jak jsou v těchto firmách spokojeni jejich zaměstnanci.

Přečíst článek

Hledáte práci? Ukliďte svoje sociální sítě

02. 03. 2018

Naprostá většina mladých lidí používá sociální sítě. V tom není žádný problém. Ten nastává až tehdy, kdy hledáme práci. Mnoho z nás si totiž neuvědomuje, že “pařící” fotky z mládí, na které personalista na našem profilu narazí, úspěch v získávání pracovní pozice nepodpoří.

Přečíst článek

Jak vylepšit životopis, aby zaujal v roce 2018

16. 02. 2018

Pokud si chcete najít zajímavou práci, tak určitě víte, že životopis plný zajímavých a hlavně relevantních zkušeností, je základ. Vysněná práce v úspěšné firmě je jednoduše boj životopisů. Jak ten svůj udělat co nejlepší?

Přečíst článek

Pohovor v angličtině: Jak se na něj připravit?

19. 01. 2018

Ucházíte se o místo ve firmě, kde je třeba mluvit anglicky? V tom případě počítejte s tím, že vás může čekat i pracovní pohovor v angličtině. Jaké otázky čekat od zaměstnavatele, jaké fráze použít a na co nezapomenout?

Přečíst článek

Co je to efektivní předvýběr uchazečů?

20. 12. 2017

Víte, co je to efektivní předvýběr uchazečů a k čemu slouží? Jak vám může ulehčit nábor a proč ho zahrnout do svého náborového procesu?

Přečíst článek