Před pohovorem

Dobrý první dojem: Jak zapůsobit hned napoprvé?

05. 12. 2017

Ať už jdete na rande, na pracovní schůzku nebo oběd s přítelovými rodiči, udělat dobrý první dojem není jen tak. Nejen, že jsme ve stresu z toho, že nás ostatní posuzují, ale ostatní nás skutečně posuzují. A první dojem často v lidech zůstane na dlouho dobu.

Přečíst článek

Sourcing aneb Proč je aktivní hledání uchazečů o práci zásadní

27. 11. 2017

Víte, co je to sourcing? Přemýšleli jste někdy nad tím, jak hledat do vaší firmy ty nejvhodnější kandidáty a nemuset se přitom brodit desítkami životopisů každou chvíli?

Přečíst článek

Jaké špatné a dobré vlastnosti uvést na pohovoru?

25. 10. 2017

Odpověď na to, až se vás personalista zeptá, jaké jsou vaše dobré vlastnosti, máte pravděpodobně připravenou. Přemýšleli jste ale také nad tím, co odpovědět, až se vás zeptá na špatné vlastnosti?

Přečíst článek

3 otázky, kterými si získáte personalistu na pohovoru

19. 10. 2017

Chystáte se na pohovor a jste z toho trochu ve stresu? Bojíte se, na co se vás personalista bude ptát? A co když se na něco zeptáte také vy jeho?

Přečíst článek

Rozhovor: Jak probíhá přijímací řízení do Notina?

18. 10. 2017

Přinášíme vám rozhovor o tom, jak vypadá přijímací řízení do Notina a také, jak se připravit na pohovor. Které vlastnosti jsou klíčové pro to, abyste byli úspěšní? Jaké otázky vás mohou zaskočit? Mrkněte, co vás na pohovoru v Notinu čeká.

Přečíst článek