Podnikání

Investiční sociální síť eToro na českém trhu

19. 03. 2018

Na český trh vstoupila investiční sociální síť eToro. Ve světě je již tato platforma známá, poprvé je ale k dispozici v českém jazyce. Jak sociální síť funguje a co všechno Vám může nabídnout?

Přečíst článek

Cesta s EY aneb Jak získat skvělé zkušenosti a nastartovat kariéru

16. 03. 2018

Přemýšlíte nad tím, jak, kdy a kde získat ty nejlepší zkušenosti pro vaši kariéru? Firma EY připravila magazín Cesta s EY, který vás provede všemi šesti odděleními a tím, co díky EY můžete získat. Ať už jako čerstvý absolvent nebo seniorní profesionál.

Přečíst článek

Zaměstnání vs. podnikání. Co je lepší?

15. 03. 2018

Jste zaměstnanec, ale přemýšlíte o tom, že byste se vydali na dráhu OSVČ? Co všechno si předtím musíte ujasnit a jaké jsou výhody podnikání nebo naopak zaměstnání?

Přečíst článek

5 tipů pro bezpečné investování

14. 03. 2018

Možná už jste také někdy přemýšleli o nějaké investici. Samozřejmostí je že investice mají svá rizika, a to je také důvod, proč se k tomu většina lidí ve výsledku neodhodlá. My pro vás ale máme 5 tipů, se kterými se už investic bát nemusíte.

Přečíst článek

Jak na daňové přiznání v důchodu?

13. 03. 2018

Velké množství důchodců v České republice si k důchodu přivydělává. A to buď formou nějakého pracovně-právního vztahu nebo jako OSVČ. Jak důchodci podávají daňové přiznání?

Přečíst článek