Podnikání

Gigant Facebook: Jak tvoří svojí jedinečnou firemní kulturu?

12. 01. 2018

Facebook začal jako webový systém pro pár studentů v roce 2004. Nyní se jedná o obrovskou sociální síť s více než dvěma miliardami aktivních uživatelů po celém světě. To, co nejvíce přitahuje nové zaměstnance do Facebooku je jeho firemní kultura.

Přečíst článek

Ideální kandidát: Jak získat ty správné reference uchazečů

05. 01. 2018

Přijímáte nové jedince a potřebujete o nich zjistit více informací? Reference jsou skvělá příležitost, jak se o uchazečích dozvědět více. Pamatujte ale, že oni sami vám “naservírují” vždy jen ty pochvalné.

Přečíst článek

6 způsobů, jak zjistit, kterým směrem se ve vaší kariéře vydat

03. 01. 2018

Mnoho z nás má někdy pocit, že naše kariéra se neubírá tím správným směrem. Co je ale vlastně správně? Jak poznat, co by nás mohlo bavit a čemu bychom se mohli věnovat, když máme pocit, že jsme uvízli na mělčině? Inspirujte se našimi tipy.

Přečíst článek

Práce v Německu

02. 01. 2018

Chcete si přivydělat? Přemýšleli jste někdy nad tím, že byste si jeli přivydělat prací do Německa. Mnoho lidí každý den dojíždí za lepšími platovými podmínkami. Jaká práce vás čeká v Německu?

Přečíst článek

5 věcí, které jsou v úspěchu zásadní

23. 12. 2017

Existuje několik tipů na to, jak být úspěšný. My jsme vybrali 5, které jsou nejdůležitější k tomu, aby se nám dařilo. Jakých 5 věcí je v úspěchu zásadních?

Přečíst článek