Jak na úspěšný život

Jak vydělat peníze? Zkuste jednorázové brigády

22. 05. 2018

Není výjimkou, že mzda ze zaměstnání nestačí, a tak si lidé kladou otázky, jak rychle vydělat peníze navíc. Odpovědí můžou být jednorázové brigády, o kterých jsme si pro vás připravili nový článek.

Přečíst článek

Už jste slyšeli o společném oddlužení manželů? Může vám výrazně pomoci

21. 05. 2018

Také se vám už někdy stalo, že vám vypadl nečekaně příjem a neměli jste z čeho splácet své půjčky? Nebo jste delší čas v pracovní neschopnosti a doma se vám kupí nezaplacené účty a složenky? V tomto případě je možné zažádat o společné oddlužení manželů.

Přečíst článek

Darování nemovitosti a vše, co je dobré vědět

21. 05. 2018

O darování nemovitosti je řeč většinou v případě, kdy se chtějí lidé vyhnout povinnostem a výdajům spojeným s vyřizováním pozůstalosti. Ačkoliv se ale tento způsob jeví jako ideální možnost, je třeba si nastudovat, jak darovat co nejvýhodněji a bez problémů.

Přečíst článek

Singles a investice: jak je to v Česku?

20. 05. 2018

Podílové fondy a akcie jsou nejčastějším prostředkem, do kterého lidé investují své peníze. Podle průzkumu Poštovní spořitelny jsou v tomto ohledu nejsilnější skupinou tzv. Singles.

Přečíst článek

Jak na žádost o rozvod? Ušetřete čas i peníze

20. 05. 2018

Rozvod je v posledních letech čím dál častějším koncem soužití manželského páru. Někdy má toto rozhodnutí hladký průběh, jindy ho doprovází plno komplikací. I v případě takové situace se dají ale ušetřit nějaké finance. Jak na to?

Přečíst článek