DPH

Daň z nemovitosti 2018 – Na uhrazení máte čas do konce května

12. 05. 2018

Už zbývá jen pár dní do termínu zaplacení daně z nemovitosti. Datum 31. května si raději označte v kalendáři, pokud ho totiž nedodržíte, čekají vás úroky. A pokud nevíte, jak si s daní z nemovitosti poradit, přečtěte si náš článek.

Přečíst článek

Daňové přiznání po termínu a bez pokuty

18. 04. 2018

Nestihli jste podat daňové přiznání v řádném termínu? Daňové přiznání za rok 2017 je možné podat i později a bez pokuty. Jak na to?

Přečíst článek

Chyby v daňovém přiznání? Nevadí, máte nárok na opravu

14. 03. 2018

Pokud zjistíte, že jste udělali v daňovém přiznání chybu, tak nezoufejte! Občas se to může zkrátka stát každému z nás. Máte dvě možnosti, a to podat daňové přiznání opravné nebo dodatečné. Na následujících řádcích se dozvíte, jaký je mezi nimi hlavní rozdíl a také kdy které z nich podat.

Přečíst článek

Studenti a daňové přiznání

14. 03. 2018

Přivýdělek ke studiu není nic zvláštního, ať už jste na vysoké nebo střední škole. Jak je to ale v takových situacích s daňovým přiznáním? Je nutné a vyplatí se ho podat? Na tyto i další otázky najdete odpovědi v našem článku.

Přečíst článek

Darování krve a nejen té – pro někoho přivýdělek

12. 03. 2018

Darování krve za peníze nebo bezplatně? A jak je to s darováním jiných tělních tekutin, jako jsou krevní destičky, plazma nebo spermie? Podívali jsme se, jak darování krve funguje.

Přečíst článek