DPH

Chyby v daňovém přiznání? Nevadí, máte nárok na opravu

14. 03. 2018

Pokud zjistíte, že jste udělali v daňovém přiznání chybu, tak nezoufejte! Občas se to může zkrátka stát každému z nás. Máte dvě možnosti, a to podat daňové přiznání opravné nebo dodatečné. Na následujících řádcích se dozvíte, jaký je mezi nimi hlavní rozdíl a také kdy které z nich podat.

Přečíst článek

Studenti a daňové přiznání

14. 03. 2018

Přivýdělek ke studiu není nic zvláštního, ať už jste na vysoké nebo střední škole. Jak je to ale v takových situacích s daňovým přiznáním? Je nutné a vyplatí se ho podat? Na tyto i další otázky najdete odpovědi v našem článku.

Přečíst článek

Darování krve a nejen té – pro někoho přivýdělek

12. 03. 2018

Darování krve za peníze nebo bezplatně? A jak je to s darováním jiných tělních tekutin, jako jsou krevní destičky, plazma nebo spermie? Podívali jsme se, jak darování krve funguje.

Přečíst článek

Daně a odvody – Autorské honoráře 2018

28. 02. 2018

Patříte do skupiny lidí, kteří místo klasického platu pobírají autorský honorář? Přečtěte si, co vás čeká v roce 2018. Nemusíte se bát, žádné dramatické změny se nechystají.

Přečíst článek

Jak začít s EET? Poradíme Vám

23. 02. 2018

Elektronická evidence tržeb se týká každého, kdo provozuje ubytovací či stravovací služby nebo má maloobchodní či velkoobchodní prodej. Pokud jste v této oblasti nováček, máme pro vás návod na registraci k EET 2018 ve třech jednoduchých krocích.

Přečíst článek