Herní místnost - benefit | VímVíc.cz
Profese Herní místnost

Herní místnost

Byť je běžné, že člověk pracuje osm hodin denně, všichni si jsou vědomi toho, že i během pracovní doby je třeba si odpočinout. Naopak studie ukazují, že kdo má možnost na chvíli "vypnout", je ve výsledku produktivnější.

Proto přicházejí firmy s novinkami, jak si mohou jejich zaměstnanci odpočinout. Jedním ze způsobů je herní místnost.

Jedná se o specialitu především velkých firem jako je Google, Microsoft nebo Apple. Svým zaměstnanců, nabízí stolní fotbálek, kulečník nebo Play Station.

Samozřejmě tam zaměstnanci nesmí trávit mnoho času, ale můžete i nad fotbálkem probrat nové nápady, nebo se dohodnout na nové strategii.

Uvolněné pracovní prostředí více motivuje zaměstnance k práci a díky takovým možnostem nemají práci a pracovní prostředí spojené se stresem. Není snad nikdo, kdo by takovou firemní atmosféru neocenil.

Porovnání nabídek práce s benefitem Herní místnost

Srovnejte si různé pracovní nabídky, kde na vás čeká benefit Herní místnost a vyberte si tak to nejlepší volné pracovní místo dle svých přání!

Zaměstnavatel
Pozice
Lokality
Benefity
 
Senior PHP Programátor
Brno
Více o pozici »
45 - 65 000 Kč
Brno

Pro naši společnost Neogenia hledáme Senior programátora s manažerskými schopnostmi. Patříme mezi přední společnosti na poli slevového, direct a proximity marketingu.

Plný úvazek
45 - 65 000 Kč
Školitel a obchodník v jedné osobě
Brno
Více o pozici »
individuální
Brno

Pro naši společnost Neogenia hledáme Školitele a obchodníka v jedné osobě. Patříme mezi přední společnosti na poli slevového, direct a proximity marketingu.

Plný úvazek
Vzdělávání a školství, Prodej a obchod