Vytvořte si ZDARMA účet na VímVíc.cz a získejte nové důležité dovednosti.

Největší výběr online kurzů

Zaregistrujte se a vyberte si z 84 online kurzů.

Děkujeme za důvěru

Michal Turna

Martin Pánek

Lenka Šilhánová

Martin Kunkel

Gabriela Bernatová

Kateřina Malinová

Poslední recenze na kurzy

Jarmila Černá Zobrazit kurz

jsem nadmíru spokojena, jen se mi zdá že bych to potřebovala trochu to rozšířit, Děkuji p.Baudišovi, Jarmila

Jirí Černý Zobrazit kurz

jsem spokojen.určitě mi to pomuže v praci

Michaela Hruba Zobrazit kurz

Vyborne zpracovane - jasne a strucne.

Lenka Nováčková Zobrazit kurz

Kurz obsahuje několik dobrých tipů ke změně sebehodnocení a zamyšlení se nad sebou samým.

Jiří Matějka Zobrazit kurz

Jardu Luhana znám už několik let a vím, že je to zkušený a pečlivý lektor. Tento kurz jsem si zakoupil i přes to, že OneNote používám intenzivně již delší dobu a vlastně jsem si jen chtěl ujasnit některé drobnosti. I tak jsem byl překvapený, kolik tajemství mi jeho výklad ještě odkryl a kolik času mi ušetřil. Kurz je pro mě zatím tím nejlepším, co jsem na Vím víc viděl. Pokud bych měl něco subjektivně vytknout, pak je to snad pro mě někdy až příliš pomalý a zbytečně strojený přednes, ale to je pro jiné možná bonusem. Kurz je perfektně připravený a promyšlený do posledního detailu. Investice rozhodně nelituji a mohu jen doporučit. OneNote je aktuálně jedním z nejlepších nástrojů svého druhu a navíc zcela zdarma.

Petr Hejduk Zobrazit kurz

Excel poskytuje mnoho nástrojů, které mohou usnadnit a urychlit práci s daty. Jenom je třeba o nich vědět a umět je využít. A o tom tento kurz je.

Petr Hejduk Zobrazit kurz

Kurz mi vyhovuje ve všech smerech. Je srozumitelný, názorný a kdykolv přístupný. Mohu ho procházet, když mám čas a chuť, a přizpůsobit rychlost procházení kurzem tak, abych souběžně s video výkladem stihl vypracovat excel soubory určené k procvičení.

Lenka Nováčková Zobrazit kurz

Krátký, avšak efektivní kurz. S tipy jsem spokojena, rozhodně je ve své praxi využiji.

VímVíc.cz je vzdělávací platforma, která nabízí online video kurzy, webináře a odborná školení. Pravidelně také pořádá business snídaně, na kterých můžete získat pomocí networkingu nové kontakty pro své podnikání. Tyto snídaně jsou navíc pokaždé obohaceny o přednášku na zajímavé téma. Zároveň VímVíc.cz umožňuje těm, kteří jsou šikovní a mají zkušenosti, aby se staly lektory online video kurzů. Pro ty pořádá pravidelná setkání, pomáhá jim získávat studenty přes sociální sítě a budovat si vlastní značku. V současné době nabízí VímVíc.cz desítky video kurzů. Naleznete zde kurzy jak ty klasické, jakými jsou například práce s programy MS Excel, cizí jazyky, příprava na pohovor, tak i ty méně tradiční jako například astrologie, sebeobrana, focení iPhonem či příprava chutného sushi. Každá prodejní stránka kurzu obsahuje informace, pro koho je kurz vhodný, co vše se v něm naučí, jaké jsou jeho benefity a kdo jej vyučuje. U některých z nich jsou navíc uvedené reference přímo od studentů kurzu. Pokud vás nějaký online kurz zaujal, stačí se zaregistrovat, kurz si objednat a zaplatit. Poté už se na prodejní stránce vašeho zakoupeného kurzu objeví seznam videí a vy si můžete pouštět jednotlivé lekce tak, jak to bude vyhovovat právě vám. Každý student navíc získá certifikát o absolvování kurzu (ten se nevztahuje na kurzy zdarma). A pokud chcete někomu udělat radost, můžete mu kurz věnovat prostřednictvím dárkového poukazu. Výběr je samozřejmě na vás.