Vytvořte si ZDARMA účet na VímVíc.cz a získejte nové důležité dovednosti.

Největší výběr online kurzů

Zaregistrujte se a vyberte si z 81 online kurzů.

Děkujeme za důvěru

Michal Turna

Martin Pánek

Lenka Šilhánová

Martin Kunkel

Gabriela Bernatová

Kateřina Malinová

Poslední recenze na kurzy

Kristina Sabakova Zobrazit kurz

Kurz sa mi zdal naozaj prinosny - zaujimavy, ale nie zbytocne rozvlacny, siel naozaj k veci. Bol prakticky, prehladne rozdeleny do mensich celkov, takze ked som si chcela pozriet nieco znovu, velmi rychlo som nasla to, co som potrebovala. Vyborny bol pomer kvalita/cena.

Jindřich Zouhar Zobrazit kurz

dost mě toho naučil ,něco málo jsem věděl ,ale zbytek mě o mnoho obohatil

Marcel Plačko Zobrazit kurz

Pro toho kdo není profík hodně dobrý.

Anna Holovská Zobrazit kurz

Zatím jsem na začátku, ale vše je srozumitelné a přehledné. Děkuji.

Antonín Svojsík Zobrazit kurz

Kurz jednoznačně doporučuju!

Lubica Polláková Zobrazit kurz

Kurz byl moc fajn, bylo tam všechno co jsem potřebovala vědět.

Daniel Smolař Zobrazit kurz

Dobrý den, kurz je přehledný a vypovídající. Pro mě byl velice užitečný. Děkuji

Pavel Havlíček Zobrazit kurz

V zásadě, velká spokojenost. Vždy člověk zjistí, že jde něco dělat i jinak-efektivněji ! Samozřejmě, je i co zlepšovat, ale to jistě víte nejlépe. Je to velice poučné a myslím, že tím zvedáte úroveň, jak začátečníků tak i pokročilých. Je dobře, že alespoň část kurzů je zdarma, ne každý má dostatek peněz. Bude mi prakticky 70 roků a moc vám všem děkuji a prosím pokračujte. Děkuji.

VímVíc.cz je vzdělávací platforma, která nabízí online video kurzy, webináře a odborná školení. Pravidelně také pořádá business snídaně, na kterých můžete získat pomocí networkingu nové kontakty pro své podnikání. Tyto snídaně jsou navíc pokaždé obohaceny o přednášku na zajímavé téma. Zároveň VímVíc.cz umožňuje těm, kteří jsou šikovní a mají zkušenosti, aby se staly lektory online video kurzů. Pro ty pořádá pravidelná setkání, pomáhá jim získávat studenty přes sociální sítě a budovat si vlastní značku. V současné době nabízí VímVíc.cz desítky video kurzů. Naleznete zde kurzy jak ty klasické, jakými jsou například práce s programy MS Excel, cizí jazyky, příprava na pohovor, tak i ty méně tradiční jako například astrologie, sebeobrana, focení iPhonem či příprava chutného sushi. Každá prodejní stránka kurzu obsahuje informace, pro koho je kurz vhodný, co vše se v něm naučí, jaké jsou jeho benefity a kdo jej vyučuje. U některých z nich jsou navíc uvedené reference přímo od studentů kurzu. Pokud vás nějaký online kurz zaujal, stačí se zaregistrovat, kurz si objednat a zaplatit. Poté už se na prodejní stránce vašeho zakoupeného kurzu objeví seznam videí a vy si můžete pouštět jednotlivé lekce tak, jak to bude vyhovovat právě vám. Každý student navíc získá certifikát o absolvování kurzu (ten se nevztahuje na kurzy zdarma). A pokud chcete někomu udělat radost, můžete mu kurz věnovat prostřednictvím dárkového poukazu. Výběr je samozřejmě na vás.