Co byste rádi věděli jako první?

Můžete si vybrat jednu z položek níže.

Vaše hodnocení pomůže

Díky Vaším hodnocením firem jsme schopni oddělit ty dobré od špatných a poskytnout tak potencionálním uchazečům, včetně Vás, relevantní informace. Zároveň tím poskytujeme firmám zpětnou vazbu a možnosti pro zlepšení.

Hodnotit firmy

Aktuální pracovní nabídky

Vyberte si jednu z mnoha pracovních nabídek, které naleznete na VímVíc.cz. Díky firemním profilům zjistíte, jaká je firemní kultura každé firmy a jak ji hodnotí současní i bývalí zaměstnanci.

Vyhledat pracovní nabídky
Michal Hardyn
“ Řešení firemních profilů a hodnocení firem přináší na trh větší transparentnost. Pomáháme uchazečům s důležitým rozhodnutím, o kterou pracovní nabídku projevit zájem.
Michal Hardyn

Získejte pro vaši firmu správné zaměstnance

Na VímVíc naleznete ty nejlepší zaměstnance. Mají zájem stávat se lepšími.

  • Máme 63 183 uživatelů a přes 150 000 návštěv každý měsíc.
  • 3 z 5 uživatelů VímVíc.cz si zapsali některý z kurzů.
  • 13 % uchazečů z VímVíc je průměrně přijato.
Spolupracovat s VímVíc.cz

Reference firem

Lucie Masopustová Ředitelka správy klientských účtů

Hledáme nové cesty, jak zajímavě oslovit potencionální zaměstnance. Také chceme autenticky seznámit okolí o tom, co se u nás děje. A zároveň se v oblasti náboru něco nového naučit od zkušenějších v digitálním světě.

Andrew Fuchs Předseda představenstva

Michal is a pioneer in social media traffic generation and communication in the Czech Republic. From content copywriting, graphic design to targeting segments he has the pulse on what will drive results for your business.

Petr Sýkora CEO

Profil na VímVíc nám přinesl více, než jsme sami čekali. Původně pilotní projekt nám dnes pomáhá řešit nábor. Chodí k nám kandidáti, kteří ví, kam se hlásí a znají nás ještě před pohovorem. Díky profilu jsme více otevření kandidátům, na jednom místě jim řekneme, co mohou čekat, kdo jsme a jakým způsobem pracujeme.

Mgr. Ondřej Švrček Generální ředitel / CEO

Rádi zkoušíme nové věci a kariérní profil na VímVíc.cz byl jednou z nich. Dnes je to pro nás funkční platforma, která zvyšuje povědomí o naši firmě, je autentická a otevřeně komunikuje vše, co by uchazeč měl vědet před tím, než zareaguje na nabídku.

Ivan Lučanský Marketing Manager

Vímvíc nám otevřelo nové možnosti náboru zaměstnanců. Vytvoření profilu trvalo překvapivě rychle a bylo naprosto bez problému. Veškerá komunikace a přeposílání reakcí probíhá rychle a efektivně. Jsme rádi, že jsme tuto platformu pro digitální HR zvolili.